Najlepší thriller tohto roka? Hodnotenia filmových portálov sú neuveriteľné!!! + VIDEO

Práve dnes do slovenských kín prichádza film Pátranie, ktorý kritici označujú za jeden z najoriginálnejších thrillerov posledných rokov. Jedinečný film rozpráva príbeh zúfalého Davida, ktorý začne na vlastnú päsť pátrať po svojej nezvestnej dcére. Napadne ho pozrieť sa tam, kde dnes mnohí z nás žijeme väčšinu našich životov – do jej notebooku. Tam ho však čaká niekoľko prekvapení, až začína pochybovať, či vôbec svoju dcéru poznal tak dobre, ako si myslel.

Najlepší thriller tohto roka? Hodnotenia filmových portálov sú neuveriteľné!!!

Thriller Pátranie (orig. Searching) naplno využíva formu rozprávania pomocou obrazoviek notebookov, smartfónov či televízie. Zahraniční kritici a diváci ho milujú, o čom svedčia aj úžasné recenzie, ktoré film dostáva.

Na portáli Rotten Tomatoes má film zatiaľ 92 %, na portáli imdb.com hodnotenie 7,9/10 a na webe csfd.cz skvelých 84 %.

Zúfalého otca Davida v Pátraní hrá americký herec John Cho, známy najmä ako poručík Hikaru Sulu z filmovej série Star Trek, alebo ako Harold Lee zo Zahúlime, uvidíme.

Ako detektívka na čele pátrania po jeho dcére mu sekunduje Debra Messing, ktorú preslávila rola Grace v sitcome Will & Grace.

Film je režiiným debutom talentovaného režiséra Aneesha Chagantyho, ktorého si filmový svet všimol vďaka jeho krátkemu filmu SEEDS, nakrútenom technológiou Google Glass.

Producentom filmu je ruský filmár Timur Bekmambetov známy filmami Wanted či Denná hliadka.

Film Pátranie môžeme v slovenských kinách vidieť práve teraz. Na naše plátna ho prináša distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *