Nový príbeh s tetovaním draka prichádza na strieborné plátna! Pozrite si trailer k očakávanému filmu Dievča v pavúčej sieti!!! + VIDEO

Už v novembri a sa do našich kín dostane adaptácia bestselleru Dievča v pavúčej sieti. Drsný krimi thriller odhalí ďalší príbeh hackerky a ochrankyne týraných žien – Lisbeth Salanderovej. Tentokrát sa však bude musieť vyrovnať s vlastnou minulosťou, keď sa proti nej postaví jej stratená sestra. Ako Lisbeth Salanderová sa predstaví anglická hviezda Claire Foy. Pozrite si nový trailer k filmu Dievča v pavúčej sieti.

Nový príbeh s tetovaním draka prichádza na strieborné plátna! Pozrite si trailer k očakávanému filmu Dievča v pavúčej sieti!!!

Lisbeth Salanderová, kultová hlavná postava úspešnej knižnej série Milénium od Stiega Larssona, sa vracia na plátna v adaptácii krimi bestselleru Dievča v pavúčej sieti. V temnom thrilleri sa hackerka Lisbeth spolu s novinárom Mikaelom Blomkvistom zamotáva do siete plnej klamstiev, kyber zločincov a skorumpovaných politikov.

Hoci je Dievča v pavúčej sieti adaptáciou rovnakej knižnej série, film nie je pokračovaním snímky Muži, ktorí nenávidia ženy od režiséra Davida Finchera.

Novinku má na svedomí úplne nový tvorivý tím a predstaví sa v ňom nové herecké obsadenie. Z prvých ukážok je jasné, že film bude oveľa temnejší a drsnejší ako jeho predchodca. To potvrdzuje aj výber režiséra Fedeho Alvareza, ktorý má na svedomí desivé horory Evil Dead a Muž v temnote.

A kto si v novinke zahrá? V roli hackerky a bojovníčky za práva bezbranných, Lisbeth Salanderovej, sa predstaví anglická herečka Claire Foy. Tá sa preslávila v seriáli The Crown o anglickej kráľovskej rodine, kde si zahrala mladú kráľovnú Alžbetu.

Novinárom Mikaelom Blomkvistom zas bude vychádzajúca islandská hviezda Sverrir Gudnason, známy z filmu Borg vs McEnroe. Talentované obsadenie dopĺňajú  Sylvia Hoeks (Blade Runner 2049) ako Lisbethina stratená sestra Camilla, LaKeith Stanfield (Get Out) či Stephen Merchant (Logan).

Krimi thriller Dievča v pavúčej v sieti sa v našich kinách objaví už 8. novembra 2018. Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *