Pat a Mat stále čarujú v slovenských kinách! Nepremeškajte ich neuveriteľné zimné dobrodružstva + VIDEO

Zimu v týchto dňoch už vyslovene cítiť vo vzduchu a obľúbení domáci majstri Pat a Mat sa ňou nenechajú zaskočiť. V najnovšom filme, ktorého ústrednými postavami sú nevyspytateľní hrdinovia série A je to!, sa zimným dobrodružstvom stane aj obyčajné odpratávanie snehu.

Pat a Mat stále čarujú v slovenských kinách! Nepremeškajte ich neuveriteľné zimné dobrodružstva

Ako si Pat a Mat poradili s vianočnou výzdobou svojich nových domov? Aké darčeky si pod stromček nadelili? A mali vôbec tradičný stromček, alebo si zmajstrovali svoj vlastný?

Okrem sviatkov si budú musieť poradiť aj so snehovou kalamitou, ktorá im pokryje záhradu, pričom sa pokúsia vymyslieť celkom nový prístroj, ktorý im môže pomôcť.

Môže, ale nemusí … V prípade tejto dvojice si divák či diváčka nemôžu byť istí takmer ničím. Výzvou sa ukáže byť aj saunovanie, najmä ak si saunu treba najskôr postaviť. Silvestrovský ohňostroj bol už len pomyselnou čerešničkou na torte.

Český animovaný film Pat a Mat: Zimné dobrodružstvá v réžii Mareka Beneša prináša do kín distribučná spoločnosť Continental film.

A hoci sa môže zdať, že pre hlavných hrdinov nie sú žiadne komplikácie prekážkou, po návrate z kina domov ich radšej neskúšajte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *