Zamilovali ste si film Psia duša? Ďalšie rodinné dobrodružstvo šteniatka Belly dorazí do našich kín už v januári + VIDEO

Minulý rok si milovníci psov prišli na svoje pri filme Psia duša. Vedeli ste však, že ide o adaptáciu amerického knižného bestselleru? Jeho autorom je známy spisovateľ W. Bruce Cameron, ktorý je tiež scenáristom a producentom nového rodinného filmu podľa svojho najnovšieho románu. Pozrite si prvý trailer nového psieho dobrodružstva Návrat domov.

Zamilovali ste si film Psia duša? Ďalšie rodinné dobrodružstvo šteniatka Belly dorazí do našich kín už v januári 

Čo všetko Návrat domov prinesie? Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a odvtedy boli najlepší priatelia. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa vyše 600 km od svojho pána. Láska k nemu je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella je rozhodnutá sa vrátiť domov. Cestou na ňu čakajú rôzne dobrodružstvá, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvá veľkého, neznámeho sveta …

Novinku Návrat domov, v ktorej sa bude stratená Bella snažiť dostať domov k svojmu pánovi cez nebezpečnú divočinu, má pod režisérskou taktovkou režisér Charles Martin Smith, známy najmä rodinnou sériou Môj priateľ delfín. V hlavných úlohách sa predstavia Jonah Hauer-King známy z minisérie Little Women, Alexandra Shipp (X-Men: Apokalypsa) či Edward James Olmos (Blade Runner).

Silný príbeh nerozlučného priateľstva a lásky medzi psom a jeho pánom sa dočká aj slovenského knižného prekladu. Knihu pod názvom Psia cesta domov vydá vydavateľstvo IKAR a na pultoch kníhkupectiev by sa mala objaviť začiatkom roka 2019.

Roztomilá Bella sa pokúsi o Návrat domov v našich kinách už 24. januára 2019. Jej príbeh na naše plátna prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *