Aquaman ponúkne vo formáte IMAX výrazne rozšírený obraz a maximálny filmový zážitok z podmorského sveta + VIDEO

Filmová adaptácia komiksu Aquaman, ktorá vstupuje do slovenských kín 13. decembra 2018, prináša so sebou fascinujúci vizuál, ktorý si budete môcť vychutnať aj na plátne jedinej slovenskej IMAX kinosály v bratislavskom kine CINEMAX BORY.

Aquaman ponúkne vo formáte IMAX výrazne rozšírený obraz a maximálny filmový zážitok z podmorského sveta

Užijete si pritom oveľa viac z atraktívneho hlbokomorského sveta a aj zo súbojov na pevnine – obraz bude vo viac ako polovici stopáže filmu rozšírený a odhalí o neuveriteľných 26 % viac ako uvidíte v klasickom kine.

Okrem unikátnej rozšírenej verzie ponúka technológia IMAX  tiež najčistejší obraz a najjasnejšie farby v spojení s najkvalitnejším zvukom, aký môžete v kinách zažiť.

V snímke Aquaman prináša režisér James Wan akčné dobrodružstvo, ktoré sa odohráva v obrovskom, dych vyrážajúcom podmorskom svete siedmych morí.

V hlavnej úlohe sa predstaví herec Jason Momoa (Justice League, Hra o tróny) a film odhalí príbeh zrodu Aquamana, ktorý je spolovice človekom a spolovice Atlanťanom. Vezme vás na cestu, ktorá odhalí nielen kým skutočne je, ale aj to, že sa narodil, aby sa stal … hrdinom.

Okrem Momou sa môžete tešiť na ďalšie hviezdne mená a tváre. Pôvabná Amber Heard (Magic Mike XXL) si zahrá odvážnu bojovníčku Meru, Aquamanovu spojenkyňu na ceste za vlastnou minulosťou.

Willem Dafoe (Čata, Spider-Man 2) stvárni hrdinovho vychovávateľa Vulka. Patrick Wilson (V zajatí démonov) sa stane súčasným kráľom Atlantiku, Ormom.

Akčná superhviezda Dolph Lundgren (Nezničiteľní) sa predstaví ako Nereus, kráľ atlantického kmeňa Xebel. Viacnásobná držiteľka Oscara Nicole Kidman (Hodiny, Moulin Rouge) stelesní Aquamanovu matku, kráľovnú Atlannu.

Snímku Aquaman z produkcie hollywoodskeho štúdia Warner Bros., prináša do slovenských kín a aj na plátno kinosály IMAX v CINEMAX BORY distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *