Vychutnajte si súboj čarodejníckych velikánov vo filme Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny! Už aj v slovenských kinách!!! + VIDEO

Čarodejnícky svet spisovateľky J. K. Rowlingovej je zaplnený mocnými mágmi, rôznorodými tvormi a predmetmi, o akých sa bežným smrteľníkom ani len nesníva. Spisovateľka svoju fantáziu zapojila aj do písania scenára k aktuálnej novinke v našich kinách, filmu Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny. Publikum v ňom bude mať možnosť sledovať súboj pomyselného dobra a zla, pričom príbeh ponúkne nespútanú jazdu s množstvom prekvapení.

Vychutnajte si súboj čarodejníckych velikánov vo filme Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny! Už aj v slovenských kinách!!!

Jedným z prekvapení je pre hlavného hrdinu, magizoológa Mloka Scamandera (Eddie Redmayne), skutočnosť, že obávanému zločincovi Gellertovi Grindelwaldovi (Johnny Depp) sa musí postaviť práve on.

Poverí ho tým uznávaný Albus Dumbledore (Jude Law) a pre Mloka tak začnú najnáročnejšie dni jeho čarodejníckeho pôsobenia. Pomáhať mu budú aj fantastické zvery z jeho zbierky a vďaka ich nespútanosti a nevypočítateľným charakterom to však nebude vždy pomoc v pravom slova zmysle.

„Korene tohto príbehu vyrastajú z potterovskej tradície, ktorú všetci poznáme a milujeme. Historky, ktoré boli predtým len naznačené, sú tu celkom rozpletené a dopodrobna vyrozprávané. A v stávke je oveľa viac,“ hovorí Eddie Redmayne, predstaviteľ Scamandera.

S úsmevom tiež spomína na to, ako sa pred rokmi zúčastnil konkurzu na postavu mladého Voldemorta v „potterovskej“ sérii. „Bol to konkurz, ktorý sa odohrával na mojej univerzite. Prišiel som do miestnosti a myslím, že som povedal tri vety, než ma požiadali, aby som odišiel.

Nemal som veľkú šancu,“ spomína, ale nezabúda dodať, že mu šťastie prialo, keď má vďaka úlohe Mloka Scamandera možnosť sa do čarodejníckeho sveta vracať opakovane.

Hviezdne obsadenú snímku Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny z produkcie hollywoodskeho štúdia Warner Bros. a v réžii Davida Yatesa prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *