Vyhrajte knižnú predlohu autorky Marie Poledňákové k novej českej rodinnej komédii „Ten, kto ťa miloval“! Ako sa do súťaže zapojiť?

Komediálne ladený príbeh Ten, kto ťa miloval je zasadený do prostredia predvianočného zhonu známeho kúpeľného mesta. Hlavným rozprávačom príbehu by mal byť po správnosti kpt. Kalina – nepodplatiteľný policajt, milujúci manžel, skvelý otec a báječný syn svojej matky v jednej osobe, keby však iróniou osudu hneď na začiatku deja nezomrel pri autonehode spôsobenej zlým výberom pneumatík.

Vyhrajte knižnú predlohu autorky Marie Poledňákové k novej českej rodinnej komédii „Ten, kto ťa miloval“! Ako sa do súťaže zapojiť?

O mŕtvych len v dobrom, ale v súvislosti so zosnulým Kalinom začínajú na povrch vychádzať podozrivé skutočnosti, vrátane okolností jeho smrti. Stačí pár nechcených indícií, fotiek, mierneho ohovárania zo strany blízkych a jeho manželke Vande sa zrúti svet dlho neotrasiteľnej dôvery.

Nemôže predsa uveriť tomu, že by jej bol milovaný manžel neverný s policajnou konfidentkou Irenou, akokoľvek tomu nasvedčujú najrôznejšie nájdené dokumenty. Ako dlho? A ako mohla byť taká slepá? V snahe dozvedieť sa pravdu sa z Vandy stáva amatérsky detektív. Našťastie má pri sebe skvelý tím kriminalistov v podobe svojich dvoch malých synov s ich babičkou a jedného v živote nepraktického praktického doktora …

Pri príležitosti uvedenia novej českej rodinnej komédie Ten, kto ťa miloval do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film prinášame sťaž o knižnú predlohu filmu z autorského pera Marie Poledňákovej (režisérka filmov S tebou mě baví svět a Líbáš jako Bůh). Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte názov vašej obľúbenej českej komédie

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do stredy 14. novembra 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *