V tejto Escape Room vám hrozí skutočná smrť! Milovníci survival hororov si prídu na svoje už začiatkom budúceho roka!!! + VIDEO

Fanúšikovia hádaniek a napätia milujú escape room – únikové miestnosti, v ktorých skupina ľudí musí do určitého času vyriešiť rôzne úlohy, aby sa dostali von. Ak sa im to podarí, môžu sa tešiť, ak nie – ochotný personál ich napriek tomu prepustí. Čo však, ak by to tak nebolo?

V tejto Escape Room vám hrozí skutočná smrť! Milovníci survival hororov si prídu na svoje už začiatkom budúceho roka!!!

Práve o tom je nový psychothriller Escape Room, v ktorom šestica mladých ľudí bojuje o holý život v tajomnom bludisku plnom smrteľných nástrah. Podarí sa im z neho dostať von? Pozrite si prvú ukážku.

Známy hororový režisér Adam Robitel (Insidious: Posledný kľúč) prináša príbeh šiestich ľudí, ktorí prijali pozvanie do tajomnej escape room. Netrvá dlho, kým si uvedomia, že z tejto hry sa nedá uniknúť … treba ju prežiť.

Film Escape Room je novinkou hororového režiséra Adama Robitela, ktorý je známy filmami The Taking of Deborah Logan, Paranormal Activity 5, či hitom Insidious: Posledný kľúč. Vo filme sa predstaví talentované herecké obsadenie na čele s Loganom Millerom (Psia duša) a Deborah Ann Woll (seriály True Blood a Daredevil).

Psychologický horor Escape Room sa v našich kinách objaví  31. januára 2019. Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *