Do kín prichádza rodinná detektívka Ten, kto ťa miloval, nakrútená na motívy jednej z kníh Marie Poledňákovej!!! + VIDEO

Do slovenských kín mieri nový český film, nakrútený na motívy knihy Marie Poledňákovej. Autorka, ktorá má na svojom konte obľúbené snímky S tebou mě baví svět, alebo Jak vytrhnout velrybě stoličku, tentoraz ponúka detektívku pre celú rodinu.

Ten, kto ťa miloval, nakrútená na motívy jednej z kníh Marie Poledňákovej!!! 

Komediálne ladený príbeh Ten, kto ťa miloval je zasadený do prostredia predvianočného zhonu známeho kúpeľného mesta. Hlavným rozprávačom príbehu by mal byť kpt.

Kalina – nepodplatiteľný policajt, milujúci manžel, skvelý otec a báječný syn svojej matky v jednej osobe – keby však iróniou osudu hneď na začiatku deja nezomrel pri autonehode.

O mŕtvych len v dobrom, ale v súvislosti s Kalinom začínajú na povrch vychádzať podozrivé skutočnosti, vrátane okolností jeho smrti.

Stačí pár nechcených indícií, fotiek, mierneho ohovárania zo strany blízkych a jeho manželke Vande sa zrúti svet dlho neotrasiteľnej dôvery. V snahe zistiť pravdu sa z Vandy stáva amatérsky detektív.

Našťastie má pri sebe skvelý tím kriminalistov v podobe svojich dvoch malých synov s babičkou, a tiež jedného v živote nepraktického praktického doktora …

„Do kina na náš film Ten, kto ťa miloval pozývam každého, kto veľa čaká, pretože keď potom dostane ešte viac než čakal, tak je nadšený. A ja si myslím, že tu na to máme pekne zamiesené,“ hovorí o snímke obľúbený herec Václav Postránecký, ktorý stvárňuje jednu z ústredných postáv.

Okrem neho sa v snímke objaví Zuzana Norisová, Lívia Bielovič, Pavel Řezníček, Lukáš Vaculík a Eva Holubová.

Podľa Postráneckého slov šlo hercom na nakrúcaní pod vedením režiséra Jana Pachla často takmer o zdravie. O nezabudnuteľné „zážitky z nakrúcania“ nebola núdza – štipľavý sprej do očí, pôrod, samovznietenie či nemŕtvy kapor, to je len malá časť zo scén, ktoré sa štábu výrazne zapísali do pamäti.

Slovenskí diváci a diváčky budú mať možnosť si výsledok ich náročnej práce pozrieť v kinách od 8. novembra 2018.

Komédiu „Ten, kto ťa miloval“ prináša na Slovensko distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *