Ten, kto ťa miloval!!! Česká rodinná komédia s predvianočnou atmosférou na motívy knihy Marie Poledňákové v slovenských kinách už čoskoro! + VIDEO

Komediálne ladený príbeh „Ten, kto ťa miloval“ je zasadený do prostredia predvianočného zhonu známeho kúpeľného mesta. Hlavným rozprávačom príbehu by mal byť po správnosti kpt. Kalina – nepodplatiteľný policajt, milujúci manžel, skvelý otec a báječný syn svojej matky v jednej osobe, keby však iróniou osudu hneď na začiatku deja neumrel pri autonehode spôsobenej zlým výberom pneumatík.

Ten, kto ťa miloval!!! Česká rodinná komédia s predvianočnou atmosférou na motívy knihy Marie Poledňákové v slovenských kinách už čoskoro!

O mŕtvych len v dobrom, ale na zosnulého Kalinu začínajú na povrch vyplávať minimálne podozrivé skutočnosti vrátane okolností jeho smrti.

Stačí pár nechcených indícií, fotiek, mierneho ohovárania zo strany blízkych a jeho manželke, Vande, sa zrúti svet dlho neotrasiteľnej dôvery.

Predsa nemôže uveriť tomu, že by jej bol jej milovaný manžel neverný s policajnou konfidentkou Irenou, akokoľvek tomu nasvedčujú najrôznejšie nájdené dokumenty.

Ako dlho? A ako mohla byť taká slepá? V snahe dozvedieť sa pravdu sa z Vandy stáva amatérsky detektív.

Našťastie má pri sebe skvelý tým kriminalistov v podobe svojich dvoch malých synov s ich babičkou a jedného v živote nepraktického, praktického doktora …

Pod taktovkou režiséra Jana Pachla sa v hlavných hereckých úlohách predstavia Hynek Čermák, Eva Holubová, Lukáš Vaculík, Soňa Norisová, Václav Postránecký, Lívia Bielovič, Pavel Řezníček, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Ester Kočičková, Viktor Antonio, Lukáš Příkazký a Jitka Smutná.

Na plátna slovenských kín prináša českú rodinnú komédiu Ten, kto ťa miloval od 8. novembra 2018 distribučná spoločnosť Continetal film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *