Ďalšia Marvelovka mieri do slovenských kín! Prečo bude Madame Web iná ako všetci ostatní? + VIDEO

Komiksoví fajnšmekri už iste dobre vedia, že 15. februára 2024 do kín prichádza tak trochu atypická marvelovka Madame Web. Prečo atypická? Hlavnou hrdinkou je totiž Cassandra Webb, žena, ktorá ešte nevie, že je hyper-inteligentná jasnozrivá telepatka. Keď táto záchranárka začne vidieť záblesky budúcnosti, je zmätená. No aj tak nečakane pomáha trom mladým ženám. Navyše musí čo najrýchlejšie rozlúsknuť, čo ich vlastne spája, ak chcú poraziť hroziace nebezpečenstvo.

Režisérka S. J. Clarkson (The Defenders, Anatómia škandálu) hovorí: „Taký Spider-Man si akčne poletuje vzduchom na pavučinách, Venom či Hulk menia podobu priam mýtickým spôsobom. No Cassandrine schopnosti sú skôr psychické a vďaka nim môže zmeniť budúcnosť.“

Popri mimoriadnej superschopnosti sa tak do popredia dostáva mäkká ženská sila a prekvapivo mocné ženské zbrane. Kamarátstvo medzi dievčatami sa tvárou v tvár smrteľnému nebezpečenstvu mení na pevné sesterské puto. Pocit súdržnosti im dodáva odvahu uchopiť svoju silu do vlastných rúk a tak spoločne čeliť zlu.

V titulnej úlohe Cassie Webbovej uvidíme Dakotu Johnson, známu z filmovej série Päťdesiat odtieňov sivej. Vo filme uvidíme aj Emmu Roberts (Možno poviem áno, Lov) či Celeste O’Connor (Krotitelia duchov: Dedičstvo, Niekde medzi). Štvoricu dopĺňa Sydney Sweeney (White Lotus, Euphoria). Len pre zaujímavosť, Sydney sa publiku len nedávno predstavila v úplne inom type postavy – v romantickej komédii Miluje ma, nemiluje ma. Hlavného záporáka stvárňuje Tahar Rahim (Napoleon).

Madame Web to vidí celkom jasne: keď raz baby držia spolu, je to pecka! Presvedčte sa v kinách už od 15. februára 2024 vďaka distribučnej spoločnosti Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *