Vyzerajú ako dokonalý pár … bude v tom ale nejaký háčik? + VIDEO

Je to zvláštne, ale niekedy sa náklonnosť prejavujeme tým, že druhého svojím spôsobom trápime. Na vzájomnej nevraživosti hlavných protagonistov je postavená aj drzo šteklivá (anti)romantická komédia „Miluje ma, nemiluje ma“, ktorá rozosmeje kiná v decembri. Režisér Will Gluck si z romantických predstáv uťahuje už dlhšie.

Na konte má Ide len o sex s Justinom Timberlakom a Milou Kunis o nezáväznom kamarátstve s výhodami. Alebo Ľahko ju zbaliť s Emmou Stone, ako stredoškolské klebety z nudnej mileniálskej šprtky spravia najžiadanejšiu dračicu.

V Miluje ma, nemiluje ma dostanú Bea a Ben pozvánku na romantickú svadbu spoločnej kamarátky v Austrálii. Na tom by nič nebolo, keby Ben pre Beu nebol kreténom a Bea pre Bena nočnou morou. Už od školy sa srdečne nenávidia, ako sa na správnych úhlavných nepriateľov patrí. Aby na svadbe vyzerali lepšie pred svojimi ex, nočná mora a kretén sa radšej rozhodnú vystupovať navonok ako pár. Je to stále prijateľnejšia katastrofa, než byť za single lúzrov. S pretvárkou a neprestajným podpichovaním samozrejme o iskrivý vývoj udalostí nie je núdza, až vzájomná nevraživosť nezadržateľne začne prerastať v niečo iné.

V úlohe Bey uvidíme Sydney Sweeney, divákom známu ako večne ofučanú tínedžerku z White Lotus, či vzťahovú smoliarku z Eufórie. Bena hrá Glen Powell, ktorého slovenské publikum mohlo vidieť v Top Gun: Maverick.

Snímku na plátna slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *