Dobrodružná komédia Jack Mimoun a tajomný ostrov vás zoberie na nebezpečnú výpravu + VIDEO

Svojský hrdina všetkých zabaví v príbehu ešte svojskejšej francúzskej komédie. Už 2. marca 2023 príde do slovenských kín chrabrý Jack Mimoun a presvedčí vás o tom, že aj vy sa môžete stať dobrodruhom … alebo aspoň kýmsi, koho zaň všetci považujú!

Jackovi sa podarí prežiť osamote na nevľúdnom ostrove Val Verde a stane sa hviezdnym dobrodruhom. Kniha, ktorá rozpráva jeho príbeh, je bestsellerom a jeho televízny program láme rekordy v sledovanosti. Verejnosť ho miluje!

Potom ho však osloví tajomná Aurélie, aby ho bez jeho vedomia dostala späť na Val Verde, kde má pomôcť pri pátraní po legendárnom meči piráta La Busea. V sprievode Bruna, Jackovho ambiciózneho, no nie príliš odvážneho manažéra, a Jeana-Marca, problémového a nepredvídateľného pilota helikoptéry, budú naši dobrodruhovia čeliť mnohým nebezpečenstvám džungle počas honby za pokladom. Nečakaná skúška preverí, čo skutočne znamená byť dobrodruhom.

Hlavnej úlohy sa zhostí Malik Bentalha, u nás známy z nedávnej komédie Zamestnanec mesiaca či z filmu Taxi 5, poslednej časti obľúbenej série. Spolu s ním sa na plátne objaví napríklad aj Jérôme Commandeur, ktorý aktuálne žiari v rodinnej snímke Asterix a Obelix: Ríša stredu. Tešiť sa môžeme tiež na herečku Joséphine Japy či hercov Benoîta Magimela a Françoisa Damiensa.

Dobrodružnú komédiu Jack Mimoun a tajomný ostrov, ktorá pobaví všetkých, ktorí a ktoré by sa radi stali budúcim Indianom Jonesom, na plátna kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *