Namiesto strachu prinášajú so sebou zábavu pre celú rodinu! Trojica egyptských múmií mieri do slovenských kín + VIDEO

„Egypt – krajina záhad, intríg a bohatej histórie. Zo sveta živých do záhrobia. Svet múmií pod zemou…“ Týmito slovami začína trailer nového animovaného filmu a napriek desivému úvodu sa vôbec netreba báť – spomínané múmie sú celkom milé osobnosti, ktoré sa rady smejú, tancujú, zabávajú.. a budú sa musieť vydať na neočakávaný výlet.

Animák sleduje zábavné dobrodružstvá svojskej trojice egyptských múmií, ktorú tvorí princezná, bývalý kočiš a jeho mladší brat spolu s domácim maznáčikom, rozkošným krokodílom. Sériou nešťastných udalostí sa múmie dostanú z bezpečia svojho podzemného mesta až do dnešného Londýna.

Vydajú sa na bláznivú a veselú cestu pri hľadaní starého prsteňa kráľovskej rodiny, ktorý ukradol ambiciózny archeológ Lord Carnaby. Podarí a im zachrániť prsteň a naučiť sa v nesúrodej skupinke spolupracovať? Odpoveď sa dozviete v kinách už o týždeň, na plátna sa Múmie dostanú 16. februára.

Pôvodom španielsky animovaný film príde do slovenských kín s dabingom, na ktorom sa podieľalo viacero známych mien a hlasov. Tešiť sa môžeme napríklad na Maroša Baňasa, Matúša Krátkeho, Kristínu Turjanovú, Gabiku Dzuríkovú, Braňa Bystrianskeho, Oľgu Belešovú či Petra Rúfusa, ale úlohy si so svojimi mocnými hlasmi strihnú aj speváci Sisa Sklovská a Titusz Tóbisz. Rodinnú komédiu si užijú malí aj veľkí fanúšikovia a fanúšičky animovaných filmov i starovekého Egypta.

Rodinnú snímku plnú gagov, úsmevných dialógov a situácií prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *