Noví Muži v čiernom chránia svet pred vesmírnymi hrozbami … dokážu však ochrániť samých seba? Legendárna sci-fi komédia plná akcie sa vracia s novou dvojicou agentov + VIDEO

Kultová akčná sci-fi komédia, v ktorej tajní agenti chránia svet pred mimozemskými hrozbami, je späť s novým trailerom. Novinka Muži v čiernom: Globálna hrozba, ktorá do našich kín dorazí už v júni tohto roka, bude plná humoru a akcie.

Predstaví sa v nej aj nová dvojica agentov, ktorých chémia sa osvedčila už v megaúspešnej marvelovke Thor: Ragnarok – samotný Thor Chris Hemsworth a bojovníčka Valkyrie Tessa Thompson. Pozrite si druhú ukážku k filmu, ktorá odhalí tajomnú hrozbu pre celosvetovú sieť Mužov v čiernom.

Muži v čiernom od nepamäti chránili Zem pred nebezpečenstvom z vesmíru. V novom dobrodružstve však stoja proti hrozbe, s akou sa ešte nestretli: zradcovi v ich vlastných radoch.

Scenár mala na starosti kreatívna dvojka Matt Holloway a Art Marcum, stojaca za kinohitmi ako Iron Man či Transformers: Posledný rytier. Na režijnej stoličke sedí režisér F. Gary Gray, ktorý má na svedomí posledný diel série Rýchlo a zbesilo, či krimikomédiu Lúpež po taliansky.

Známej dvojke Chris-Tessa budú v pokračovaní akčnej sci-fi komédie sekundovať aj hollywoodske legendy. Šéfov pobočiek tajnej organizácie si zahrali harcovníci Liam Neeson a Emma Thompson. Tešiť sa môžete aj na návrat obľúbených mimozemšťanov žijúcich medzi nami, no tiež novú dávku utajených vesmírnych votrelcov a špeciálnych technológií.

Akčnú sci-fi kómediu Muži v čiernom: Globálna hrozba si budete môcť vychutnať na filmovom plátne od 13. júna 2019. Do vašich kín ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *