Smiech v kinosále sa niesol počas celého filmu!!! Ktoré známe tváre si nenechali ujsť slovenskú premiéru komédie Ženy v behu? + VIDEO

Scenárista a režisér Martin Horský prináša na strieborné plátna skvelú komédiu o ženách, ktoré sa neboja vybehnúť šťastiu v ústrety. Věra (Zlata Adamovská) prežila s Jindřichom úžasný život a je pevne rozhodnutá splniť jeho posledné prianie – zabehnúť maratón!

Emancipovaná a rázna matka troch dcér v tom nevidí žiadny problém. Proste si trasu rozdelí na štyri časti a zdolajú tých viac ako 42 kilometrov ako rodinná štafeta. Žiadna z nich síce zatiaľ neodbehla ani meter, ale do štartu ostávajú ešte tri mesiace a tréner Vojta (Vladimír Polívka) pripravil skvelý kondičný plán. Stačí len začať.

Dcéry sa však do behania veľmi nehrnú. Majú úplne iné starosti. Najstaršia Marcela (Tereza Kostková) čelí dennodenne problémom svojich troch synov a ich otec Karel (Ondřej Vetchý) ju už dvadsať rokov nevie, alebo nechce, požiadať o ruku.

Prostredná Bára (Veronika Khek Kubařová) túži po dieťati, lenže preňho zatiaľ nenašla toho pravého otecka a jej biologické hodiny bijú na poplach. A najmladšia Kačka (Jenovéfa Boková) síce chlapa má, ale ten chlap má jeden zásadný problém – manželku. Zamilovaná Kačka napriek tomu trvá na vzťahu bez budúcnosti.

Je zjavné, že dcéry majú momentálne úplne iné priority než bežecký tréning. Svojrázna mama Věra preto musí napnúť všetky sily, aby rodinnú štafetu previedla cez radu prekážok a komediálnych komplikácií na štart Jindřichovho vysnívaného maratónu.

S behaním je to úplne rovnaké ako v živote. Dôležité je vydržať a nevzdávať sa, keď je cieľ na dosah …

Slávnostnej premiéry sa zúčastnili mnohé známe tváre, ako napr. speváčky Martina Šindlerová a Veronika Strapková, Michaela Kertészová známa nielen z televíznych obrazoviek, ale i z éteru rádia, páry Andrea a Juraj Čurní a Andrea a Štefan Šprochovci, topmodelka Michaela Kocianová, televízna osobnosť Lucia Habancová a ďalší.

Českú komédiu Ženy v behu prináša od 31.1.2019 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť CinemArt SK

FOTO: CinemArt SK

Jeden komentár

  1. Could you tell me what theme are you making use of
    on your internet site? It looks nice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *