Šesť Spider-Manov v jednom filme? Skvelý animovaný Spider-Man prichádza s ďalším trailerom!!! + VIDEO

Spider-Prasa? Spider-Man ako vystrihnutý z čiernobielej detektívky? Spider-Man, ktorým je malé dievča z japonského anime? Títo a mnohí ďalší sa stretnú spoločne na filmovom plátne! Pozrite si nový, dychberúci trailer celovečerného animáku Spider-Man: Paralelné svety, ktorý dokonale prenáša pocit z čítania farebných komiksov na filmové plátno. Okrem Petera Parkera sa vo filme objaví až päť ďalších pavúčích (nielen) mužov!

Šesť Spider-Manov v jednom filme? Skvelý animovaný Spider-Man prichádza s ďalším trailerom!!!

Je Peter Parker jediným Spider-Manom? Ani zďaleka! Fanúšikom komiksov je dobre známa séria Paralelné svety, v ktorej sa v stretlo niekoľko Spider-Manov naraz.

Každý svet má toho svojho Spider-Mana, no vďaka nebezpečnému experimentu sa všetci ocitnú v jednom. Ak sa však chcú ešte niekedy vrátiť domov, musia sa spojiť … čo bude ešte ťažšie, ako by sa mohlo zdať!

Filmári pri tvorbe filmu Spider-Man: Paralelné svety, prišli s jedinečnou technológiou animácie. Tá kombinuje fotorealizmus so zábermi akoby vystrihnutými z komiksov. Šialene však nebude film len vyzerať.

Poriadnou jazdou bude aj jeho dej, v ktorom sa stretne niekoľko Spider-Manov naraz. Okrem Petera Parkera sa vo filme predstaví napríklad Spider-Prasa, čiernobiely detektív Spider-Man Noir či Peni Parker, ktorá je ako vystrihnutá z japonského anime. Na ich čele bude tínedžer Miles Morales, ktorý sa snaží pochopiť silu svojich nových schopností.

Autorom scenára pripravovaného filmu je Phil Lord, ktorý stojí za filmami 21 Jump Street a LEGO príbeh. Réžiu má na starosti dvojica Bob Persischetti (Malý Princ, Shrek 2) a Peter Ramsey (Legendárna partia).

Animák Spider-Man: Paralelné svety sa v našich kinách objaví 13. decembra 2018. Na naše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *