Zrodila sa hviezda s megaúspechom v slovenskom rebríčku návštevnosti! + VIDEO

Film Zrodila sa hviezda sa v našich kinách hrá už tretí týždeň, no svojimi výsledkami potvrdzuje, že ide o vesmírny zázrak. Spočiatku nikto tomuto projektu neveril – Bradley Cooper ako debutujúci režisér, Lady Gaga prvýkrát v roli hlavnej postavy a klasický romantický príbeh toľkokrát už sfilmovaný.

Zrodila sa hviezda s megaúspechom v slovenskom rebríčku návštevnosti!

Pozitívne očakávania nastali po zverejnení prvého traileru a nadšené kritické ohlasy sa vzniesli po uvedení filmu na festivaloch v Benátkach či Toronte.

Premiéry na Slovensku sme sa dočkali 4. októbra 2018, kedy Zrodila sa hviezda štarovala s marvelovským akčným hrdinom Venomom. Po prvom víkende dosiahla úctihodných 22 397 divákov.

V druhom víkende výsledky mierne poklesli a film videlo 21 886 divákov. Počas tretieho víkendu film prekonal svoje premiérové výsledky, zasadol na prvé miesto v rebríčku a v kinách si ho vychutnalo 22 974 divákov.

Na Slovensku už film videlo 94  045 divákov a pri týchto výsledkoch sa doťahuje aj na veľké štúdiové tituly.

Film Zrodila sa hvieda s vynikajúcimi hereckým výkonmi či neprekonateľným soundtrackom prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *