Po čom muži túžia? Dozviete sa v skvelej komédii s charizmatickými herečkami Táňou Pauhofovou a Annou Polívkovou + VIDEO

V utorok 11. septembra sa v priestoroch Cinema City Eurovea v Bratislave stretli významné osobnosti slovenského a českého filmu. Dôvodom bola slávnostná premiéra novej komédie Po čom muži túžia, ktorá sa konala za účasti hlavných ženských hereckých predstaviteliek – Táni Pauhofovej, Anny Polívkovej a mladej českej herečky Sary Sandevy. Svojou účasťou prispeli k príjemnej atmosfére aj režisér a scenárista filmu Rudolf Havlík a scenáristka Radka Třeštíková.

Po čom muži túžia? Dozviete sa v skvelej komédii s charizmatickými herečkami Táňou Pauhofovou a Annou Polívkovou

Premiére filmu predchádzala novinárska projekcia a tlačová konferencia, ktorá sa konala v reštaurácii Knajpa na Dunaji v Bratislave.

Slávnostnú premiéru, ktorú moderovala Barbora Rakovská, si nenechali ujsť ani viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu ako napr. moderátorka Miriam Kalisová, herečka Dominika Morávková, herec Marek Majeský, Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová a 1. vicemiss Slovensko 2018 Radka Grendová.

 

Pred premiérou filmu sa konala party, kde si pozvaní hostia mohli pochutnať na výborných koláčikoch z Cukrárne u Babičky. Komédiu Po čom muži túžia prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK. V každom dobrom kine už od 20. septembra.

Charizmatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na ktorého ženy letia, je šéfredaktorom časopisu Playboy. Jedného dňa jeho nezáväzný spôsob života utŕži hneď niekoľko rán.

Dostane výpoveď kvôli poklesu predajnosti časopisu, bývalá manželka a dcéra (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opäť naštvú, neznáma žena mu nabúra auto a na jeho miesto je dosadená krásna, mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová).

Karel vyrieši problémy po chlapsky – spoločne s najlepším kamarátom Čestmírom (Matěj Hádek) sa opije a v dobrodružnej noci si praje, aby sa stal ženou, pretože „ženy to majú v živote omnoho jednoduchšie a on je za to kvôli nim na dne.“

Ráno Karel zistí, že následkom nočnej alkoholickej „jazdy“ a zásahom veštkyne Zoltany (Pavla Tomicová), sa stal ženou (Anna Polívková). Avšak len fyzicky. Karel sa ako Karla musí vyrovnať nielen s novým vzhľadom, ale hlavne naučiť sa fungovať v ženskom tele a zistiť, či to majú ženy naozaj jednoduchšie.

FOTO: CinemArt SK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *