Táňa Pauhofová zažiari v novej českej komédii Po čom muži túžia! V slovenských kinách už čoskoro!!! + VIDEO

Režisér úspešnej romantickej komédie Pohádky pro Emu – Rudolf Havlík, prichádza s novou komédiou s hviezdnym hereckým obsadením, ktorá nesie názov Po čom muži túžia. Scenár o večnom súperení mužského a ženského sveta napísal spoločne so spisovateľkou Radkou Třeštíkovou, ktorá je jednou z najpredávanejších českých spisovateliek.

Táňa Pauhofová zažiari v novej českej komédii Po čom muži túžia! V slovenských kinách už čoskoro!!!

Charizmatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák na ktorého ženy letia, je šéfredaktorom časopisu Playboy. Jedného dňa jeho nezáväzný spôsob života utŕži hneď niekoľko rán.

Dostane výpoveď kvôli poklesu predajnosti časopisu, bývalá manželka a dcéra (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opäť naštvú, neznáma žena mu nabúra auto a na jeho miesto je dosadená krásna mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová).

Karel vyrieši problémy po chlapsky – spoločne s najlepším kamarátom Čestmírom (Matěj Hádek) sa opije a v dobrodružnej noci si praje, aby sa stal ženou, pretože „ženy to majú v živote omnoho jednoduchšie a on je za to kvôli nim na dne.“

Ráno Karel zistí, že následkom nočnej alkoholickej „jazdy“ a zásahom veštkyne Zoltany (Pavla Tomicová) sa stal ženou (Anna Polívková). Avšak len fyzicky. Karel sa ako Karla musí vyrovnať nielen s novým vzhľadom, ale hlavne sa naučiť fungovať v ženskom tele a zistiť, či to majú ženy naozaj jednoduchšie.

„Môj nápad vznikol z čírej nostalgie. Chýbali mi filmy ako Na Hromnice o deň viac alebo Tootsie a chcel som si niečo podobného vyskúšať a natočiť dobrú komédiu. Nápad sme potom s Radkou Třeštíkovou začali zo zábavy dávať dokopy, a pretože nás to začalo veľmi baviť, tak sme to skúsili dotiahnuť do konca,“ hovorí režisér a spoluautor scenára Rudolf Havlík.

Českú komédiu Po čom muži túžia prináša od 20.9.2018 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť CinemArt SK

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *