Denzel Washington sa vracia do kín ako nemilosrdný Equalizer! Pokračovanie akčného megahitu si môžete vychutnať už aj dnes!!! + VIDEO

Jeden z najtalentovanejších hercov svojej generácie – Denzel Washington, nikdy nehral v pokračovaní vlastného filmu. To však už neplatí a na plátna kín sa vracia ako Equalizer – Robert McCall, bývalý príslušník elitnej jednotky CIA, ktorý bojuje za spravodlivosť pre bezbranných. Akčný thriller Equalizer 2 môžete vidieť od 16.8.2018 už aj v slovenských kinách.

Denzel Washington sa vracia do kín ako nemilosrdný Equalizer! Pokračovanie akčného megahitu si môžete vychutnať už aj dnes!!!

Tajomný hrdina sa v pôvodnom filme pustil do boja s ruskou mafiou. V dvojke však bude jeho súboj osobnejší. V ohrození sú tentokrát jeho najbližší a Robert sa musí vyrovnať s vlastnou minulosťou. „Je to príbeh o tom, čo sa môže stať ľuďom, ktorých McCall pustil do svojho života. Bol mužom, ktorý nikoho nemal, no teraz k sebe niekoho pustil a nedopadne to dobre,” pokračuje Washington.

Úspech prvého filmu spočíval okrem Washingtonovej charizmy najmä v štýlovom a vizuálne príťažlivom filmárskom spracovaní.

Fanúšikov teda poteší, že na režisérsku stoličku dvojky sa vracia veterán Antoine Fuqua, ktorý medzi časom natočil napríklad úspešný westernový remake Sedem statočných, v ktorom sa okrem iných filmových hviezd predstavil tiež Denzel Washington.

„S Antoineom máme za sebou veľa úspechov,” hovorí herec. „V týchto typoch filmov je výborný, naozaj ich vie robiť.” A kritici Washingtonovi dávajú za pravdu. Viacerí po americkej premiére ocenili najmä výborne vystavané akčné scény či herecké výkony. Okrem Washingtona si vo filme zahral Pedro Pascal (Hra o tróny, Narcos, Kingsman 2), Ashton Sanders (Moonlight) či Melissa Leo (Boxer, Unesené).

Denzela Washingtona môžete v akčnom thrilleri Equalizer 2 vidieť vo vašom kine už aj dnes. Na naše plátna ho prináša distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *