Kazma vyzýva: Rozlúšti túto šifru a vyhraj milión dolárov! + VIDEO

Kazma šokoval nevídanou výzvou. Vo svojom novom filme ONEMANSHOW: The Movie, ktorý sa práve premieta v českých aj slovenských kinách, ukryl šifru. Ten, kto ju rozlúšti, získa 1 000 000 dolárov, ktoré sú uložené v trezore na pražskom Výstavisku. Vyhrať môže každý, kto príde do kina na Kazmov film.

Milión dolárov čaká na svojho majiteľa

1 000 000 dolárov, to sú peniaze, ktoré môžu človeku skutočne zmeniť život. Je to rekordná výhra, ktorú by Kazmovi mohli závidieť aj najväčšie televízne reality šou na svete. Práve takéto nepredstaviteľné množstvo peňazí si teraz môže odniesť jeden z divákov. Len na porovnanie, v tohtoročnej šou Survivor Česko & Slovensko bola hlavná výhra iba 100 000 eur. V prípade Kazmovej hry tak ide o vôbec najvyššiu možnú výhru v histórii českých a slovenských reality šou.

„Chcel som, aby tento film nebol pre divákov len pasívnym zážitkom. Chcem, aby sa diváci zapojili, premýšľali a stali sa súčasťou príbehu,“ vyhlásil Kazma na tlačovej konferencii k filmu. A ako sľúbil, tak sa aj stalo.

Karty v kinách po celej Českej a Slovenskej republike

Kazma rozdistribuoval do kín po celej Českej a Slovenskej republike karty k trezoru, v ktorom je uložený milión dolárov. Kartu dostane v kine každý, kto si kúpi lístok na film ONEMANSHOW: The Movie. To, na čo musíte prísť, je 10-miestne heslo k trezoru. Ale pozor, v obehu je jedna karta, ktorá nepotrebuje žiadne heslo. Víťazná karta vyzerá rovnako ako ostatné a nikto nevie, kde sa momentálne nachádza. Túto kartu stačí vložiť do trezoru a výhra 1 000 000 dolárov je automaticky vaša bez toho, aby ste museli čokoľvek lúštiť. Musíte sa však poponáhľať, pretože počet kariet v kinách je obmedzený a nikto nevie, kedy sa všetky minú.

Trezor na pražskom Výstavisku

Kazma umiestnil trezor s miliónom dolárov na pražskom Výstavisku. Stráži ho 24 hodín denne ozbrojená stráž a je prístupný verejnosti takmer počas celého dňa. Ktokoľvek tak môže prísť a vyskúšať, či práve on je tým šťastlivcom, ktorý v kine dostal výhernú kartu. Ak zistíte, že vaša karta nie je výherná, máte jeden pokus na zadanie správneho hesla.

Kde sa nachádza tajomná šifra?

Šifra, ktorú musíte vylúštiť, aby ste získali správne heslo do trezoru, je súčasťou obrovského betónového monumentu, ktorý sa nedávno záhadne objavil neďaleko Lysej na Labem. Je to 90 betónových blokov so symbolmi tvoriacimi samotnú šifru, nad ktorými sa týči vysoký stĺp so symbolom hry a odpočítavaním. Odpočítavanie označuje čas zostávajúci do konca hry. Keď sa na stĺpci objaví 0, hra sa končí a trezor z pražského Výstaviska navždy zmizne.

Čo musíte urobiť, aby ste získali rozprávkové peniaze z Kazmovho filmu?

Stačí zájsť do ktoréhokoľvek slovenského či českého kina na film ONEMANSHOW: The Movie, získať hraciu kartu a pozorne sledovať film. V rôznych častiach filmu sú totiž ukryté indície, pomocou ktorých môžete rozlúštiť šifru. Nejde teda o obyčajný film, ale o návod na rozlúštenie šifry a získanie 1 000 000 dolárov. Všetky informácie k hre vrátane záberov z online kamier, ktoré naživo snímajú trezor a šifru, nájdete na stránke www.MILIONDOLARU.cz.

Záver

Toto je jednoznačne jeden z Kazmových najambicióznejších projektov a niet pochýb o tom, že to so „zvalcovaním“ kín myslel naozaj vážne. Podarilo sa mu upútať pozornosť státisícov ľudí, diváci lúštia ostošesť a kiná hlásia rekordnú návštevnosť.

To, ako sa Kazma k peniazom dostal, sa dozvedia iba diváci jeho filmu. Vo filme ONEMANSHOW: The Movie je teda zrejme oveľa viac reality, než sa na prvý pohľad zdá.

Otázka teraz znie: Kto z divákov Kazmovho filmu bude tým šťastlivcom, ktorý ako prvý rozlúšti šifru a odnesie si domov rozprávkovú výhru 1 000 000 dolárov?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *