Tento film vám prinesie dokonalé hororové schladenie počas horúcich letných dní + VIDEO

Od 6. júla 2023 prináša distribučná spoločnosť Itafilm do slovenských kín poriadnu dávku zimomriavok na schladenie počas horúceho leta. Ak sa nebojíte tmy, po najnovšom príbehu kultovej hororovej série Insidious z dielne Jasona Bluma a Jamesa Wana môže byť všetko inak, keď spolu s nimi otvoríte Insidious: Červené dvere. 

Fanúšikom hororu netreba túto sériu nijako zvlášť predstavovať: majstrovsky stupňované napätie, dokonale načasované „ľakačky“, krv tuhnúca v žilách, zvláštna schopnosť hlavných aktérov – astrálne cestovať do vskutku desivej mimozmyslovej dimenzie Further a zažívať tam veci, na ktoré si nechcú pamätať. Pôvodné obsadenie je späť, vrátane Patricka Wilsona, ktorý zároveň debutuje ako režisér a dokonca k filmu naspieval aj pieseň.

Po desiatich rokoch od posledného stretnutia trápi Josha Lamberta (Patrick Wilson) nesústredenosť, výpadky pamäte, unikajú mu súvislosti. Rozhodne sa zvoľniť tempo a odviezť syna Daltona (Ty Simpkins) na výšku, kam ide študovať umenie. Práve umenie však odomkne dvere, ktoré mali zostať navždy zavreté.

Ty Simpkins in Screen Gems Insidious: The Red Door

Keď má Dalton nakresliť skúsenosť, ktorá ho definuje, zisťuje, že spomienku na ňu si nevie vybaviť. Napriek tomu jeho kresba spúšťa desivo bolestné vidiny, s ktorými sa zdôverí otcovi.

Otec a syn Lambertovci si potrebujú spomenúť, aké puto ich naozaj spája. A tak sa vydávajú na doteraz najtemnejšiu výpravu do nadprirodzena, aby sa raz a navždy vysporiadali so svojimi démonmi. Odvážite sa spolu s nimi otvoriť červené dvere v kine už dnes?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *