Horor podľa šokujúceho skutočného príbehu! V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol už aj v slovenských kinách + VIDEO

Posadnutosť diablom ako obhajoba vraždy na súde? Aj taký prípad sa vyskytol v kariére vyšetrovateľov paranormálnych javov, manželov Eda a Lorraine Warrenovcov, ktorí sa stali predobrazom filmovej dvojice zo známeho „Conjuring univerza“.

V tretej časti série V zajatí démonov s podtitulom Prinútil ma k tomu diabol, sa publikum v kinách môže tešiť na ich doteraz najdesivejšie dobrodružstvo!

V roku 1981 došlo v Spojených štátoch amerických k nezvyčajnému súdnemu procesu. Mladík Arne bol obvinený z vraždy svojho domáceho, no tvrdil, že ju nespáchal on, ale démon, ktorý ho posadol.

Svetlo do temného prípadu môžu priniesť práve Warrenovci a nadprirodzené schopnosti, vďaka ktorým Lorraine vidí veci ukryté pred zrakmi ostatných. Podarí sa im však objasniť zločin bez toho, aby sa sily zla zmocnili ich vlastných životov?

V hlavných úlohách hororu, ktorý od uvedenia v zahraničí sprevádza množstvo pozitívnych ohlasov, sa na plátna kín vracajú Vera Farmiga a Patrick Wilson.

O réžiu sa postaral režisér Michael Chaves, ktorý producenta a otca série Jamesa Wana zaujal už svojím celovečerným debutom Kliatba kvíliacej ženy.

Wan, ktorý režíroval predchádzajúce dva filmy série V zajatí démonov hovorí, že kreativita, energia a zmýšľanie mladého talentu bolo presne tým, čo nový príbeh potreboval.

„Chaves bol skvelou voľbou,“ pridáva sa k chvále aj herec Patrick Wilson, predstaviteľ Eda Warrena. „Miluje predchádzajúce filmy a ohromne rešpektuje Jamesa. Zároveň je ale odvážny. Nebojí sa skúšať nové veci a prichádzať s nápadmi. Váži si túto sériu filmov a s nadšením ju posúva ďalej.“

Snímka V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol, patrí k najočakávanejším hororovým filmom tohto roka. Do slovenských kín ju priniesla distribučná spoločnosť Continental film.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *