Zvodné agentky na čele s Kristen Stewart! Toto sú noví Charlieho Anjeli!!! + VIDEO

Pozrite si prvý trailer reštartu kultovej série, v ktorom znie nový singel od Miley Cyrus, Ariany Grande a Lany Del Rey.

„Dobré ráno, Anjeli,” hovorí záhadný hlas a dáva tímu agentiek inštrukcie k ich ďalšej misii. Presne tak, Charlieho anjeli sú späť! Kultová séria, ktorá je ženskou odpoveďou na Bondovky, sa do našich kín vráti už túto jeseň.

A v novinke sa predstaví naozaj hviezdne ženské obsadenie – Anjelov si zahrajú Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska. Pozrite si prvý trailer k filmu Charlieho anjeli, v ktorom hlavné hrdinky bojujú s organizovaným zločinom (nielen) ženskými zbraňami.

Noví Charlieho anjeli vznikli pod režisérskou taktovkou talentovanej herečky a filmárky Elizabeth Banks, ktorú môžete poznať ako Effie zo série Hry o život či Gail z filmov Ladíme, ktorých druhý diel aj režírovala.

Ako noví anjeli sa predstavia herečka a modelka Kristen Stewart (sága Twilight), Naomi Scott známa z najnovšej disneyovky Aladdin, či talentovaná Ella Balinska. Okrem nich sa vo filme ukáže aj režisérka filmu Elizabeth Banks, hollywoodska legenda Patrick Stewart (séria X-Men), Djimon Hounsou (Captain Marvel) či Sam Claffin (Hry o život).

K novému filmu vznikla aj titulná pesnička, o ktorú sa postaralo trio “hudobných” anjelov – Miley Cyrus, Ariana Grande a Lana Del Rey. Ochutnávku z nej môžete počuť už v prvom traileri k filmu.

Nenechajte si ujsť akčnú komédiu Charlieho anjeli v kinách už od 7. novembra 2019. Na naše plátna ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *