Noví Angry Birds sú ako Avengers! Takto pristáli v Cannes aj s exkluzívnou ukážkou! + VIDEO

Na otváraní prestížneho festivalu sa ukázali aj hviezdy nového animáku Angry Birds vo filme 2, ktorý sa v našich kinách objaví už túto jeseň.

Obrovský plyšový vták katapultovaný cez palubu lode medzi nič netušiacimi turistami? Tak sa odprezentoval nový animák Angry Birds vo filme 2 na prestížnom filmovom festivale vo francúzskom Cannes. Po veľkolepom vylodení obrovských maskotov a fotení sa s fanúšikmi, na ktorom nechýbala ani hviezda pôvodného znenia, komik Josh Gad, odhalilo štúdio Sony Pictures Animation aj exkluzívnu ukážku z filmu. Pozrite si krátku scénu, v ktorom Krochkáč Leonard presviedča hlavného hrdinu Reda, že tentokrát sa musia nepriatelia spojiť – aby porazili neznámu hrozbu zo záhadného tretieho ostrova …

Okrem vtáčieho Píplandu a sveta ich úhlavných nepriateľov Krochkáčov, existuje aj záhadný tretí ostrov, ktorého obyvatelia predstavujú pre všetkých novú hrozbu. Ak sa chcú zachrániť, musia sa odvekí súperi spojiť a spolupracovať. Z najhorších nepriateľov je tak ešte horší tím … „Nevychádzajú spolu dobre, nedôverujú si,” hovorí producent John Cohen. „Je to podobné ako v prvých Avengers, keď sa tím superhrdinov spojil po prvýkrát.”

Úspešný animák Angry Birds vo filme videlo v slovenských kinách vyše 100 000 divákov a jeho pokračovanie je jedným z najočakávanejších filmov roka. V novinke Angry Birds vo filme 2 sa vrátia všetky vaše obľúbené postavy z pôvodného filmu, spolu s hlasmi známych slovenských hercov. Hlavného hrdinu Reda bude opäť dabovať slovenský herec a komik Peter Sklár, trojica jeho kamarátov Chuck, Bomb a Mocný orol bude v slovenčine znieť ako Vladimír Kobielsky, Daniel Dangl a Peter Marcin. Ich kedysi nepriateľovi – teraz novému spojencovi – Krochkáčovi Leonardovi, prepožičia hlas Dušan Szabó.

Animák Angry birds vo filme 2 sa v našich kinách objaví so slovenským dabingom už 3. októbra 2019. Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *