Itafilm prináša piaty film slávnej duchárskej komediálnej série pod názvom Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba + VIDEO

Filmová novinka nadväzuje na udalosti predchádzajúceho filmu Afterlife. Nových aj starých známych Krotiteľov spájajú putá, vďaka ktorým sú spriaznení omnoho viac, než len odvahou čeliť otravným prízrakom. A hoci už pár apokalýps odvrátili, tentokrát do New Yorku vstúpi starodávna hrozba, z ktorej im mráz bude chodiť po chrbte, a ktorá ich spojené sily vystaví skúške, akú ešte nezažili.

Fanúšikovia nesmrteľnej značky sa môžu tešiť na skvelé herecké obsadenie. V úlohe Garyho a Callie opäť uvidia Paula Rudda a Carrie Coon. Jej syna Trevora hrá Finn Wolfhard (Stranger Things) a dcéru Phoebe zase Mckenna Grace (Gifted, Captain Marvel). Samozrejme nemôžu chýbať starí známi Bill Murray, Dan Aykroyd či Ernie Hudson.

Nesmrteľná značka Krotitelia duchov prichádza s ďalším pokračovaním! Callie (Carrie Coon) a Gary (Paul Rudd) sa s deťmi po udalostiach z roku 2021 usadia v New Yorku a naplno sa venujú pomoci tým, ktorých trápia nepríjemní duchovia a prízraky. Keď však mesto uprostred leta náhle zamrzne, je jasné, že noví Krotitelia majú dočinenia s hrozbou, s akou sa ešte nestretli.

Film Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba prinesie od 28. marca 2024 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *