Ako sa zabávali známe osobnosti na premiére komédie Ako prežiť svojho muža?

Zábava, smiech a potlesk. Taká bola premiéra novej romantickej komédie podľa námetu knihy Ako prežiť svojho muža z pera Jany Bernáškovej, ktorá si vo filme zahrala hlavnú úlohu.

Mladá herečka Lucie (Jana Bernášková) sa po materskej dovolenke snaží vrátiť do práce, pričom sa stretáva s klasickými starosťami slobodných matiek a súčasne sa zamotávaa do bláznivých situácií pri hľadaní novej lásky.

Hlavnú hrdinku na jej neľahkej ž ivotnej ceste doprevádzajú extrovertné bláznivé kamarátky (Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová) a jej zhmotnený vnútorný hlas Šedivka (Ivana Chýlková), s ktorou má veľmi komplikovaný vzťah. Koľko mužov a žien musíme v ž ivote prež iť, kým stretneme toho pravého?

Komediálny príbeh zo súčasnosti je adaptáciou rovnomenného úspešného bestsellera Jany Bernáškovej, ktorá si vo filme zahrala hlavnú úlohu. Réžie a scénára sa ujal Rudolf Merkner, autor legendárneho seriálu Vyprávěj. Francúzsky kameraman Nicolas Bordier filmu dodal špecifickú vizualitu. Zvuk filmu mal na starosti držiteľ dvoch Českých levov, zvukár Jiří Klenka. V hlavných mužských úlohách sa predstavia Marek Němec, Roman Zach a Tomáš Měcháček

Romantickú komédiu si na premiéru okrem herečiek z filmu Jany Bernáškovej a Mahuleny Bočanovej prišli pozrieť aj ďalšie známe tváre ako Patrícia Vittek, Milena Minichová, Martina Schindlerová, Broňa Kováčiková, Jozef Oklamčák a ďalší.

Slovenskí diváci si film budú pozrieť v kinách od 9. novembra v distribúcii spoločnosti BONTONFILM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *