Martin Škrtel vykopol do kín svoj životopisný dokument + VIDEO

Martin Škrtel: Buď, alebo – s takým názvom prišiel do kín dokumentárny film o jednom z najúspešnejších futbalistov slovenskej športovej histórie.

Škrtel snímku uviedol spoločne s filmovými tvorcami, na čele s režisérom Petrom Větrovským, ktorý má na svojom konte aj úspešné dokumenty o Attilovi Véghovi a Janovi Kollerovi.

Aktuálny film predstavuje futbalistovu bohatú kariéru od náročných začiatkov, cez pôsobenie v FC Liverpool, až po návrat na Slovensko a ukončenie kariéry.

Priestor dostanú mnohí z jeho známych kolegov, ale aj najbližšia rodina, ktorá pozná Martina nielen ako športovca, ale aj ako manžela, brata či syna.

Publikum premiéry neskrývalo nadšenie a dojatie z filmu, ktorý vyprevadilo na cestu kinami. Medzi známymi tvárami nechýbali bývalí futbalisti Robert Vittek, Marek Sapara, Filip Hološko, Róbert Tomaschek alebo futbalový tréner Vladimír Weiss st. Športovú obec zastupoval aj hokejista Richard Lintner.

Prišli však aj viaceré mená umeleckej sféry – raper Patrik Rytmus Vrbovský, hudobník Igor Kmeťo či moderátorka Iveta Malachovská s manželom, operným spevákom Martinom Malachovským.

Dokumentárnu snímku Martin Škrtel: Buď, alebo do kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *