Potom, ako mu vyvraždili rodinu, sa stal zabijakom démonov! Akčné fantasy v kinách už čoskoro + VIDEO

Film spája posledné dva diely druhej série rovnomenného anime seriálu s prvým dielom tretej série s podtitulom Swordsmith Village (Mečiarska dedina). Tá sa začne vysielať v „jarnej anime sezóne“ v apríli, ale diváci a fanúšikovia anime majú už v marci jedinečnú možnosť vidieť len v kinách, ako sa bude vyvíjať príbeh známych hrdinov.

Predlohou seriálu je jedna z najpredávanejších rovnomenných manga sérií všetkých čias Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba (v našich končinách ju vydáva pod názvom Zabiják demonů české nakladateľstvo CREW).

Potom, ako mu vyvraždili rodinu, sa láskavý chlapec Tandžiró Kamado rozhodol stať zabijakom démonov s nádejou, že sa mu podarí premeniť svoju mladšiu sestru Nezuko späť na človeka. Tandžiró sa preto so svojimi kamarátmi Zen’icuom a Inosukom a jedným z Pilierov protidémonských jednotiek, Uzui Tengenom, vydáva do vykričanej Štvrti lásky, kde sa spoločne stretávajú s hrozivými vyššími šiestymi Mesiacmi – Daki a Gjútaróom.

Akčné fantasy Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – To the Swordsmith Village prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *