Nikto nemizne bez stopy! Napínavá snímka Nezvestná už aj v slovenských kinách! + VIDEO

Rozhodne neodporúčame podceňovať vynaliezavosť tínedžerov s mobilom v ruke a večne online, keď im zmizne mama. V prípade filmu Nezvestná sa online pátranie osemnásťročnej June po mame stratenej na zahraničnej dovolenke stáva napínavou jazdou plnou náhlych zvratov, skutočného nebezpečenstva a nečakaných odhalení.

No aj tak vyvstáva čoraz viac otázok. Hoci máme vďaka internetu celý svet na dosah ruky, ako blízki a zároveň vzdialení sú naši najbližší? Riadna dávka napätia s veľmi netradične poňatou kamerou čaká práve teraz už aj na slovenských divákov.

Nezvestná je napínavý thriller z dielne tvorcov filmu Pátranie, plný nečakaných zvratov, ktorý vás donúti zamyslieť sa, ako dobre poznáte svojich najbližších. Matka (Nia Long) mladej June (Storm Reid) zmizne počas dovolenky v Kolumbii, kam sa vybrala s novým priateľom.

Keď dcéra začne po nezvestnej matke pátrať, hľadanie jej komplikuje nielen medzinárodná byrokracia, ale aj vzdialenosť 1 600 kilometrov. June zostáva v Los Angeles a pri hľadaní stôp šikovne využíva súčasné technológie, aby sa matku pokúsila nájsť, kým nie je neskoro.

Čím viac však preniká do digitálneho sveta, tým viac otázok vyvstáva … A keď napokon June odhalí tajomstvo o svojej matke, zistí, že ju vlastne vôbec nepoznala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *