Do kín prišla animovaná DC Liga superzvierat! Takých superhrdinov ste ešte nevideli … + VIDEO

Ako to dopadne, keď sa Supermanov supersilný lietajúci pes spojí s ďalšími nadanými zvieratami, aby zachránili mesto? Podarí sa im poraziť pomstychtivé … morské prasiatko? Odpovede ponúka zábavná animovaná snímka DC Liga superzvierat, ktorá práve teraz prišla do slovenských kín!

Superpes Krypto a Superman sú v príbehu nerozluční priatelia, ktorí zdieľajú rovnaké superschopnosti a bok po boku bojujú proti zločinu v meste Metropolis.

Keď Supermana a zvyšok Justice League ktosi unesie, Krypto musí presvedčiť zvieraciu bandu z útulku – psa Acea, prasa PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa – aby ovládli svoje novozískané superschopnosti a pomohli mu zachrániť superhrdinov a s nimi aj celé mesto, ba možno aj svet!

„Kombinácia superhrdinov s domácimi miláčikmi je zaujímavá, lebo mnoho ľudí vníma svojich miláčikov ako hrdinov bez superschopností. Byť domácim miláčikom je ale superschopnosť sama osebe,“ hovorí režisér Jarred Stern, ktorý je známy ako scenárista filmov Susedská hliadka, Stážisti alebo animáku LEGO® Ninjago® film.

Jeho manželka pracuje ako dobrovoľníčka v zvieracom útulku, čaro domácich miláčikov preto obaja poznajú veľmi dobre a považujú ich za mimoriadne inšpirujúcich. „Každý deň dávajú toľko lásky a sú to hrdinovia pre ľudí už len tým, ako ich milujú a pomáhajú starať sa o nich. Myslím si, že naši zvierací miláčikovia sú v skutočnom svete istým spôsobom našimi superhrdinami,“ vysvetľuje úspešný tvorca.

V slovenskom znení sa môže publikum tešiť na hlasy Jána Koleníka, Mareka Majeského, Tiny, Andrey Somorovskej, Bibiany Ondrejkovej, Romana Ferienčíka, Jakuba Kronera, Dušana Cinkotu, Dávida Hartla, Gabriely Dzuríkovej, Veroniky Strapkovej, Mateja Zrebného, Šortyho, Separa a ďalších … O réžiu sa postaral raper a dabingový režisér Ján Strapec, známy ako Strapo.

Snímku, ktorá vychádza z postáv známych z komiksov vydavateľstva DC Comics, do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *