Krotitelia duchov sú späť! Aké dobrodružstvo nás čaká po viac ako 30 rokoch? + VIDEO

Po netrpezlivom očakávaní sa konečne môžeme tešiť na príchod najnovšieho prírastku vo fantastickom svete Krotiteľov duchov, s podtitulom Dedičstvo. V 80. rokoch toto úžasné dobrodružstvo, ktoré ovplyvnilo niekoľko generácií, priniesol na strieborné plátna po celom svete rodák z bývalého Československa – Ivan Reitman. 

Ten nás však 12. februára 2022 opustil a snímka Krotitelia duchov: Dedičstvo bola posledným filmovým projektom, na ktorom spolupracoval. Na tomto počine sa však podieľal spolu so svojim synom, Jasonom Reitmanom, ktorý po svojom otcovi prevzal režisérsku stoličku, aby priniesol svetu pokračovanie hodné pôvodných dvoch snímok. 

Jason tak nevzdal hold iba odkazu originálnych filmov, ale aj posolstvu a životu milovaného otca.

Snímka Krotitelia duchov: Dedičstvo je nostalgickým návratom k sci-fi a fantazijným filmom z 80. rokov, ktorá však prináša dostatočne veľa nových elementov, aby bola ideálnou dobrodružnou a rodinnou jazdou, na ktorú sa spolu s krotiteľmi vydá aj publikum prahnúce po duchárčine. 

Dedičstvo zožalo vo svete nielen skvelý finančný úspech, ale získalo si aj srdcia mnohých divákov každej generácie. Máme sa rozhodne na čo tešiť a preto 24. marca 2022 nezabudnite navštíviť svoje najbližšie kino! Začujete v ňom hučanie známych sirén!

Vyše tridsať rokov od posledných Krotiteľov duchov prichádza ďalšie dobrodružstvo. Keď sa dvaja súrodenci s mamou presťahujú do malého mestečka, zisťujú, že im starý otec zanechal tajuplné dedičstvo. Netrvá dlho, kým si uvedomia svoje prepojenie s pôvodnými Krotiteľmi duchov …

Dobrodružnú sci-fi komédiu Krotitelia duchov: Dedičstvo prináša na plátna slovenských distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *