Ďalšiu Marvelovku si budeme môcť užiť ešte v tomto roku! Ako sa Peter Parker vyrovná s odhalenou identitou superhrdinu? + VIDEO

Už o necelý mesiac nás čaká najväčšia filmová udalosť tohto roku! Po udalostiach Spider-Man: Ďaleko od domova, sa Peter Parker ocitá v ťažkej pozícii, keďže jeho identita bola odhalená celému svetu. Rozhodne sa preto vyhľadať pomoc Doctora Strangea, ktorý by vďaka svojim magickým schopnostiam mohol napraviť napáchanú škodu. Presný opak je však nezastaviteľnou skutočnosťou a v Spideyho svete sa otvoria všetky možné vesmíry, ktoré postavia do jeho cesty tých najzlovestnejších záporákov, akým hrdinovia v pavúčich kostýmoch čelili. Prídu Peterovi na pomoc aj jeho ďalšie alternatívne verzie?

V hlavnej úlohe sa ako Spider-Man opäť predstaví sympatický Tom Holland. Taktiež sa ukáže Benedict Cumberbatch (Sherlock) ako Doctor Strange, Zendaya (Euphoria) ako MJ, či Jacob Batalon (Spider-Man: Ďaleko od domova) ako Ned, ktorých sme spoznali v predchádzajúcich Marvel filmoch.

Môžeme sa však tešiť aj na dlho očakávaný návrat dobre známych tvárí z pôvodných Spider-Man filmov: Alfred Molina (Spider-Man 2) ako Doc Ock, Willem Dafoe (Spider-Man) ako Green Goblin, či Jamie Foxx (The Amazing Spider-Man 2) ako Electro.

Po prvýkrát vo filmovej histórii sa náš priateľský sused Spider-Man ocitá bez ochrany svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečenstve ako kedykoľvek predtým a musí tak zistiť čo naozaj znamená byť Spider-Manom.

Snímku Spider-Man: Bez domova prináša od 16. decembra 2021 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *