Krotitelia duchov prichádzajú na plátna kín po viac ako 30 rokoch! + VIDEO

Už je to vyše tridsať rokov, čo prvýkrát strieborné plátna zaslinila ektoplazma duchov vyčíňajúcich v New Yorku. Po viac ako troch dekádach sa dimenzia strašidiel a démonov zase otvára a náš svet je v ohrození! Koho zavoláme na pomoc? No predsa Krotiteľov duchov!

Krotitelia duchov: Dedičstvo nie je iba nostalgickým výletom do minulosti, ale aj sviežim dobrodružstvom pre nové generácie. A rovnako ako starú gardu tímu krotiteľov vystriedajú mladšie tváre, tak aj režisérsku štafetu prebral do pôvodného režiséra Ivana Reitmana, slovenského rodáka z Komárna, jeho syn, Jason Reitman. Originálny recept s novými ingredienciami sa podľa všetkého vydaril, o čom hovoria prvé ohlasy spoza oceánu.

Vyše tridsať rokov od posledných Krotiteľov duchov prichádza ďalšie dobrodružstvo. Keď sa dvaja súrodenci s mamou presťahujú do malého mestečka, zisťujú, že im dedko zanechal tajuplné dedičstvo. Netrvá dlho, kým si uvedomia svoje prepojenie s pôvodnými Krotiteľmi duchov …

V hlavných úlohách sa predstavia Mckenna Grace (Captain Marvel), Finn Wolfhard (Stranger Things), Carrie Coon (The Leftovers) a Paul Rudd (Ant-Man).

Očakávanú snímku Krotitelia duchov: Dedičstvo prinesie už od 18. novembra 2021 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *