Filmová predstaviteľka princeznej Diany sa stala tvárou najnovšej kampane značky Miu Miu + VIDEO

Emma Corrin sa stala tvárou najnovšej kampane populárnej značky Miu Miu s názvom „A Brave Heart“, určenej pre sezónu jeseň/zima 2021.

Sériu kampaňových záberov, na ktorých britská herečka predviedla aj kus svojho umeleckého vnútra, nafotil jeden z najúspešnejších módnych fotografov vôbec – Američan Steven Meisel.

Vábnu zvodkyňu, charizmatickú blondínku či zamyslenú umelkyňu v kampani dokonale stvárnila len 25-ročná herečka, ktorá sa preslávila predovšetkým rolou princeznej Diany v oceňovanom seriáli Koruna.

Skvelé kombinácie módnych kúskov, medzi ktorými nechýbali oversize zvršky alebo aj háčkované šaty doplnené štýlovými šperkmi, zostavila skúsená stylistka Lotta Volkova.

Pre 173 cm vysokú Emmu to však nie je ani zďaleka prvá spolupráca s touto prestížnou značkou, nakoľko sa už v minulosti objavila napr. v resort kampani či kampani určenej pre sezónu jar/leto 2021.

„Corrin nahlas číta sériu anekdot a spomienok, … spomienok pravdivých i vymyslených,  rozprávajúcich vlastným hlasom i hlasom ostatných. Nie všetko ja však úplne jasné. Hrá to, alebo to myslí vážne? Je to scenár alebo sú to jej úprimné slová?,“ uvádza na magro kampane značka Miu Miu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *