Pozrite si Strašidelných maznáčikov od tvorcov obľúbeného animáku Hotel Transylvánia + VIDEO

Spoločnosť Sony Pictures Animation zverejnila krátky film k štvrtému pokračovaniu úspešnej série Hotel Transylvánia s názvom „Strašidelní maznáčikovia“. V takmer šesť minútovej snímke má Drakovo roztomilé šteniatko monštruóznych rozmerov Ciko viac energie ako kedykoľvek predtým a stále sa chce len hrať s loptičkou.

Bohužiaľ, Drakula je príliš zaneprázdnený zvládaním svojich povinností v hoteli a preto je odhodlaný nájsť pre svojho obrovského chlpatého priateľa monštruózneho kamoša. Po sérii neúspešných pokusov Drakulov plán aj tak nevyjde, keďže Ciko si vyberie toho najnepravdepodobnejšieho spoločníka.

Výkonnej produkcie sa ujal tvorca franšízy Hotel Transylvánia Genndy Tartakovsky spolu s Michelle Murdocca, réžiu prevzali Jennifer Kluska a Derek Drymon, scenár napísala Jennifer Kluska a producentom je Christian Roedel. Krátky film, ktorý je možné vidieť exkluzívne v kinách Cinemark, prichádza online už tento víkend pri príležitosti Dňa domácich maznáčikov.

„Aké by to bolo, keby mali všetci z Drakovej partie domáce zvieratká? Bolo nesmierne vzrušujúce vrátiť sa do sveta Hotela Transylvánia a preskúmať všetky tie zábavné a láskyplné frustrácie, ktoré so sebou domáci miláčikovia prinášajú, ale optikou našich monštier,“ uviedli režiséri Strašidelných maznáčikov Jennifer Kluska a Derek Drymon. „Čo sa stane, keď je váš zlatý retríver veľký ako 5 poschodový dom? Alebo ak vaša čivava chrlí oheň? Možnosť predstaviť divákom úplne novú skupinu postáv, ktoré sú rovnako vtipné a čudesné ako všetci v Drakovom okolí, bola absolútna zábava. Dúfame, že si publikum náš krátky film užije a tešíme sa, až sa domáci maznáčikovia všetkých monštier objavia aj v nadchádzajúcom filme Hotel Transylvánia: Transformánia!“

„Náš krátky film je spoločným dielom lásky tímov Sony Pictures Animation a Sony Pictures Imageworks a sme radi, že aj v tejto dobe môžeme rodinám po celom svete priniesť zábavu a srdečný smiech,“ dodal Christian Roedel, producent filmu Strašidelní maznáčikovia. „Všetky filmy Hotela Transylvánia sú predovšetkým o rodine a bolo mi cťou pracovať po boku našich najnovších členov Jennifer a Dereka, úžasného režisérskeho dua, ktoré prevezme opraty tejto vzrušujúcej novej kapitoly.“

Nenechajte si ujsť poslednú kapitolu franšízy Hotel Transylvánia: Transformánia, ktorá sa čoskoro dostane aj do našich kín.

Rodinná filmová séria spoločnosti Sony Pictures Animation Hotel Transylvánia v hodnote 1,3 miliárd dolárov, sleduje osudy Drakulu, jeho dcéry Mavis, ich  strašidelných priateľov a všetky spoločné dobrodružstvá v Hoteli Transylvánia, honosnom päťbodákovom rezorte, kde si môžu príšery a ich rodiny užívať život slobodne ako strašidlá a to najmä bez otravných ľudí.

Prvý film sa v kinách predstavil v roku 2012, nasledovali dve pokračovania Hotel Transylvánia 2 a Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka, ktoré boli uvedené v rokoch 2015 a 2018. Uvedenie poslednej kapitoly príbehu, Hotel Transylvánia: Transformánia, je naplánované na rok 2021.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *