Hľadáte veselé animované dobrodružstvo pre malých i veľkých? 100 % Vlk je skvelá voľba pre celú rodinu + VIDEO

100 % zábavný a 100 % chlpatý animák pre celú rodinu: to je 100 % Vlk. Hlavným hrdinom je Freddy Lupine, ktorý vyzerá ako obyčajný chlapec, akurát nie je obyčajný a nie je ani tak celkom chlapec. Má štrnásť a je … vlkolak. Alebo skôr bude.

Freddy je súčasťou hrdého, starého rodu vlkolakov a všetci očakávajú, že sa raz z neho stane vodca svorky – rovnako ako kedysi jeho otec.

Počas svojej prvej slávnostnej premeny sa však Freddy namiesto silného, dravého a desivého vlka zmení na rozkošného pudlíka.

Podarí sa mu dokázať, že napriek ružovému natupírovanému účesu a roztomilému vzhľadu je v srdci stále 100 % vlk?

Snímka nadväzuje na úspešné animované filmy, ktoré v sebe kombinujú hrôzostrašné postavy a kulisy so „strašidelne“ veľkou dávkou zábavy (Rodina Addamsovcov, Príšerákovci, Hotel Transylvánia, Monster High: Škola duchov, Príšerky s.r.o. a pod.), no zároveň deťom aj dospelým prináša pozitívny odkaz o odvahe, tolerancii a vzájomnom rešpekte.

Rodinnú animovanú komédiu 100 % vlk si budete môcť na veľkom plátne vychutnať s prvotriednym slovenským dabingom, o ktorý sa postarali Michal Domonkoš, Natália Košová, Dušan Szabó, Martin Kaprálik, Zuzana Porubjaková, Zuzana Krónerová a ďalší.

Animovaný film 100 % Vlk prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Bontonfilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *