Komédia Takmer dokonalé tajomstvá sa počas prvého premietacieho víkendu stala jednotkou slovenských kín + VIDEO

Horúce filmové novinky začínajú zapĺňať kinosály a pomáhajú rozbiehať audiovizuálny priemysel už aj na Slovensku. Jednou z nich je i skvelá nemecká komédia Takmer dokonalé tajomstvá, ktorú si počas svojho prvého premietacieho víkendu pozrelo až 7 796 divákov a stala sa tak slovenskou jednotkou. Tento výsledok je dôkazom toho, že dobrý a skutočne atraktívny film, dokáže pritiahnuť divákov do kín aj napriek tomu, že celospoločenské pomery nie sú ešte stále celkom „ružové“.

Ak by sme tento výsledok porovnali s najúspešnejšími nemeckými snímkami posledných rokov, tak počas 1. premiérového víkendu si obľúbený film Fakjú pán profesor pozrelo 8 205 divákov, film 100 vecí 4 333 divákov, komediálnu drámu Srdcoví rebeli 4 289 divákov a Najkrajší deň režiséra Floriana Davida Fitza 2 298 divákov. Všetky tieto filmy boli ale uvedené v plnom nasadení za štandardnej, neobmedzenej prevádzky. Návštevnosť komédie Takmer dokonalé tajomstvá je preto v tomto období viac než obdivuhodná.

V Nemecku sa tento mimoriadne vydarený remake kultovej talianskej snímky Úplní cudzinci stal najúspešnejšou nemeckou komédiou roka 2019. Pikantný a mimoriadne aktuálny námet o fenoméne smartfónov, ktoré toho o nás často vedia viac než naši najbližší, nepochybne oslovil aj slovenských divákov.

Z premiérových výsledkov filmu Takmer dokonalé tajomstvá majú radosť nielen všetci kinári a filmoví distribútori, ale aj samotní diváci. Práve táto snímka pomohla naštartovať slovenský kinotrh a motivovala producentov nasadzovať do distribúcie kvalitné a divácky príťažlivé tituly, ktoré na veľkých plátnach nepochybne uvítajú všetci filmoví fanúšikovia.

Nemeckú komédiu Takmer dokonalé tajomstvá prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Bontonfilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *