Nemecká komédia roka baví už aj slovenských filmových fanúšikov! Ako dopadne na prvý pohľad jedna „nevinná“ hra? + VIDEO

Režisér a scenárista Bora Dagtekin, tvorca bláznivých komédií Fakjú pán profesor 1 – 3, sa môže pochváliť ďalším skvelým filmovým počinom.

V komédii Takmer dokonalé tajomstvá dal dokopy nielen skvelý filmový tím, ale i známe herecké tváre, ktoré sa znovu stretli pred kamerou. A ako to dopadne keď sa stretnú 3 ženy, 4 muži, 7 mobilov a 1 „nevinná“ hra? Odpoveď nájdete v už teraz megaúspešnej nemeckej komédii.

Dej filmu nás zavedie na spoločnú večeru, kde sa zíde niekoľko párov. Po pár pohárikoch sa rozhodnú, že sa zabavia skutočne nevídaným spôsobom. Položia svoje telefóny na stôl a v ten večer sa s ostatnými podelia o všetky správy, odkazy a aj telefonáty. SMS správy sa prečítajú, hovory budú nahlas … veď predsa o nič nejde.

Lenže práve naši múdri mobilní „kamoši“ o nás vedia úplne všetko – poznajú naše tajomstvá, druhé životy, drobné aj väčšie lži, milenky i milencov. Po chvíľke nevinnej zábavy začnú chodiť správy, ktoré by ste so svojimi partnermi či priateľmi radšej nezdieľali. Rozbehne sa séria šialených situácií a trapasov, z ktorých bude čoskoro všetkým pri stole nepríjemne horúco. Odídu domov partnerské dvojice v takom zložení, v akom prišli?

Bora Dagtekin pobavil komédiami Fakjú pán profesor stotisíce divákov po celom svete. Svoj talent na komediálne gagy a pointy ukazuje i v Takmer dokonalých tajomstvách. A to nie je všetko! Podarilo sa mu dať opäť dokopy herecké hviezdy zo spomínanej trilógie a to v skvelom zložení: Elyas M´Barek, Jella Haase a Karoline Herfurth. Spoločnosť im bude vo filme robiť Florian David Fitz, ktorého môžeme poznať napríklad z úspešných komédií 100 vecí a Najkrajší deň.

Komédia Takmer dokonalé tajomstvá vznikla podľa talianskeho originálu Úplní cudzinci.

Do slovenských kín ju priniesla distribučná spoločnosť Bontonfilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *