Najväčšia sieť kín CINEMAX otvára svoje brány! Od 18. júna 2020 si môžeme opäť vychutnávať maximálny filmový zážitok

Po viac ako troch mesiacoch otvára najväčšia sieť kín CINEMAX svoje prevádzky. Už od 18. júna 2020 si tak po výraznom zlepšení situácie a uvoľnení viacerých opatrení, môžu filmoví fanúšikovia bez obáv a s vysokým hygienickým štandardom, vychutnávať maximálny filmový zážitok po celom Slovensku.

„Mnohí majú obavu z toho, že v zatvorenom priestore kinosály sa nebudú cítiť bezpečne, avšak tie naše sú vybavené vzduchotechnikou na princípe vonkajšej cirkulácie vzduchu, takže dnu prúdi čerstvý vzduch zvonku a vzduch z priestorov kina ide von,“ vysvetlil marketingový manažér siete kín CINEMAX Robert Kubička, ako sa museli väčšie multiplexy na spustenie svojich prevádzok dôsledne pripraviť a zabezpečiť čo najvyšší hygienický štandard. Návšteva kín je tak z hygienického hľadiska bezpečná v maximálnej možnej miere.

„Prioritou pre nás bolo zabezpečiť, aby bola návšteva kina bezpečná a návštevníci si mohli pozrieť filmy, ktoré pred uzatvorením nestihli vidieť, ale aj viacero horúcich noviniek,“ dodal Robert Kubička.

Po každom premietaní budú v sálach prebiehať dezinfekčné opatrenia a samozrejmosťou sú aj bezkontaktné dispenzory s dezinfekčným roztokom, rúška alebo ochranné štíty pre personál kina a k dispozícii budú aj bezkontaktné teplomery. Priestory všetkých hygienických zariadení budú tiež pravidelne dezinfikované a zároveň nebude možné používať sušiče rúk, ale len papierové utierky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *