Bavili sa deti i dospelí! Mnohé známe tváre nevynechali slávnostnú premiéru nového amerického animáku Vpred + VIDEO

Rozprávka je úžasný žáner! Oddýchnu a zabavia sa pri ňom nie len deti, ale aj dospelí. Inak tomu nebolo ani pri najnovšom filmovom počine obľúbeného štúdia Disney Pixar, ktorý už má za sebou aj slávnostnú slovenskú premiéru.

Nový animák s názvom Vpred, ktorého dej sa odohráva na jednom z predmestí vo fantazijnom meste, si v zaplnenej kinosále užili i mnohé známe tváre spoločenského života na Slovensku. Vydajte sa aj vy bok po boku s dvomi mladými elfmi na dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je zistiť, či ešte vo svete existuje trochu mágie a kúziel.

Ian a Barley Lighfootovci sú elfí bratia v puberte žijúci vo svete, kde niekedy existovali čary a mágia.

Jedného dňa im ich mama podaruje vzácny dar, ktorý im zanechal ich už zosnulý otec, ktorý zomrel skôr než Ian sa narodil a Barley bol ešte veľmi malý, aby si ho pamätal.

S týmto nečakaným darom je späté aj čarovné zaklínadlo, ktoré by malo zaručiť, že ich zosnulý otec sa vráti na celých 24 hodín späť medzi nich aby sa mohli s ním stretnúť a spoznať ho osobne.

Ian opatrne vyriekne zaklínadlo, ale žiaľ nie celkom úspešne. Z otca sa totiž dostavia len jeho nohy. Bratia však veľmi túžia spoznať svojho otca a tak sa vydávajú na dobrodružnú cestu s cieľom nájsť a pričarovať aj druhú polku otca. Podarí sa im to ešte predtým, než uplynie čas?

Animovanú komédiu Vpred prináša od 5. marca 2020 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť CinemArt SK.

FOTO: CinemArt SK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *