Do slovenských kín prichádza voľné pokračovanie letnej komédie z prostredia malebných moravských viníc! 3Bobule si rozhodne nenechajte ujsť + VIDEO

Tak ako i v predošlých dvoch filmoch (Bobule, 2Bobule), sa i v treťom voľnom pokračovaní bude hlavná dejová línia točiť okolo dvoch hlavných hrdinov, ktorými sú i tentokrát už manželia Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba). Sú už o 10 rokov starší a začínajú riešiť oveľa „dospeláckejšie“ problémy ako doposiaľ. Stali sa majiteľmi vinárstva a rodičmi roztopašných dvojčiat.

Každodenné starosti však dokážu byť občas nesmierne unavujúce, takže v manželstve im to teraz až tak neklape. Navyše prichádza rozhodujúci čas vinárskeho roka – vinobranie. A aby toho nebolo málo príde i na krádeže vo viniciach. Klára navyše bojuje s predsudkami okolia, ktoré neverí, že žena môže robiť kvalitné víno a prekročiť tieň svojho otca v podaní legendárneho českého herca Václava Postráneckého.

Honza sa zas po rokoch stretáva s neodolateľným kumpánom Jirkou (Lukáš Landmajer). Ten sa nadšene hrnie na návštevu, aby pomohol so zbieraním úrody, čomu samozrejme ale vôbec nerozumie. Skrýva sa ale za jeho náhlym príchodom nejaké tajomstvo? Vítaný i nevítaný rozruch, mnohé nedorozumenia i série komických omylov sľubujú skvelý filmový zážitok, v podaní mnohých známych tvárí.

Pod režisérskou taktovkou Martina Koppa sa vo filme predstavia také herecké hviezdy ako Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Marián Roden, Miroslav Táborský, Braňo Deák, Michal Isteník, Radim Novák a ďalší.

Českú komédiu 3Bobule prináša od 12. marca 2020 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *