Will Smith chce loviť zločincov do konca života! Myslí si to aj jeho dlhoročný parťák? + VIDEO

Mnohí si mysleli, že sa už na filmové plátna nevrátia. A po rokoch sú tu! Stanú sa v pokračovaní kultovej akčnej komédie zo zlých chlapcov dobrí muži? Asi ťažko … Slnečné Miami, bláznivé naháňačky na autách a výbuchy helikoptér pod taktovkou dvoch nerozlučných parťákov!

Kultová séria Bad Boys je opäť tu a dvaja nerozluční priatelia Will Smith a Martin Lawrence sa opäť spolu vydávajú na neľútostný a humorom nabitý lov zločincov. Filmová novinka Bad Boys navždy nám oboch hrdinov ukáže po rokoch, a to už ako ostrieľané legendy miamskej polície. Detektíva Lowreyho (Smith) práca baví viac než kedykoľvek predtým, no jeho parťák Marcus (Lawrence) by bol najradšej, keby sa zo zlých chlapcov konečne stali … dobrí muži. Ale ako hovorí v novej ukážke Lowrey: “Na tých nikto nie je zvedavý.”

Legendy strieborného plátna v kombinácii s mladou hereckou generáciou sľubujú poriadnu dávku akcie, na ktorú už mnohí dlho čakali. Ako detektív Mike Lowrey sa vracia jeden z najznámejších Hollywoodskych hercov posledných desaťročí – Will Smith. Veď kto by nepoznal filmy ako Muži v čiernom, Ja, legenda, Hancock či tohtoročnú hranú prerábku animovanej klasiky Aladin? Dve nominácie na Oscara, päť nominácii na Zlatý Glóbus a štyri ceny Grammy hovoria za všetko. Ako jeho partner Marcus Burnett sa opäť predstaví Martin Lawrence, ktorý je okrem filmov Bad Boys známy aj komediálnou sériou Agent v sukni. Kultovú dvojicu dopĺňajú najmä mladšie herecké talenty – Vanessa Hudgens známa z High School Musical či filmu Spring Breakers, Alexander Ludwig (seriál Vikingovia, Hry o život) či Charles Melton (seriály Riverdale a Glee).

Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že novinka bude obsahovať všetko, vďaka čomu je séria Bad Boys stále taká populárna: skvelú chémiu medzi hlavnými hrdinami, svet nablýskaného Miami, rýchlu akciu, no najmä nekonečne vtipné scény, ktoré vás medzi naháňaním gangstrov postavia so smiechom zo sedačky.

Nenechajte si preto ujsť akčnú komédiu Bad Boys navždy, ktorú vo vašom kine nájdete už od 16. januára 2020. Na slovenskú plátna ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *