Komiksový svet superhrdinov otvára ďalšiu kapitolu! Jared Leto predstaví svetu v novej marvelovke ďalšieho antihrdinu + VIDEO

Stretne sa nový marvelovský superhrdina so Spider-Manom a Venomom? Odpoveď nielen na túto otázku sa už tento rok dozvieme v očakávanej komiksovej adaptácii s názvom Morbius, o jednom z najikonickejších nepriateľov Spider-Mana. Po Venomovi a Jokerovi sa tak vlastného filmu dočká ďalší komiksový antihrdina, ktorého stvárni oscarový herec Jared Leto.

Ten sa v novej marvelovke predstaví ako geniálny vedec, hľadajúci liek na svoju zriedkavú chorobu. Jeho nájdením sa jeden problém vyrieši, no pod prejavom vedľajších účinkov sa začne vytvárať problém druhý, ktorý je oveľa hrozivejší …

48-ročnému Jaredovi Letovi, ktorý si za svoj výkon vo filme Klub poslednej nádeje odniesol nielen Oscara a Zlatý glóbus, ale i množstvo ďalších ocenení, bude vo filme sekundovať niekoľko ďalších zvučných hollywoodskych mien.

Ako jeho úhlavný nepriateľ Loxias Crown sa predstaví britský herec Matt Smith (seriály Doctor Who a The Crown) a ako jeho mentor zažiari skvelý Jared Harris, ktorý si za svoj výkon v seriáli Černobyľ vyslúžil nomináciu na Zlatý glóbus. Na rolu jeho spolupracovníčky Martine Bancroft prikývla charizmatická Adria Arjona, známa predovšetkým zo seriálov Good Omens a Narcos.

Podobne ako Venom, má byť aj Morbius krvavejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov. Najväčším prekvapením prvého traileru je však jeho koniec, v ktorom sa objaví Michael Keaton v roli Adriana Thoomesa, ktorého si zahral v marvelovke Spider-Man: Návrat domov. Všetko teda nasvedčuje tomu, že spoločnosť Sony buduje vlastný filmový svet, v ktorom žijú aj Spider-Man, ktorého hrá Tom Holland a aj krvilačný Venom v podaní Toma Hardyho.

Novú marvelovku Morbius prinesie od 30. júla 2020 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *