Príliš osobná známosť zdolala v návštevnosti svojho predchodcu Všetko alebo nič! Ako to vyzeralo na slávnostnej bratislavskej premiére? + VIDEO

Nová filmová snímka Príliš osobná známosť nakrútená podľa rovnomennej knižnej predlohy slovenskej spisovateľky Evity Twardzik Urbaníkovej, nadviazala na úspech predchádzajúceho filmu rovnakého tvorivého tímu z pred niekoľkých rokov. Film Všetko alebo nič vtedy premiéroval s víkendovou návštevnosťou 64 896 osôb a dohromady ho v kinách videlo až 338 000 divákov.

Horúcu novinku Príliš osobná známosť, ktorá len nedávno vstúpila do slovenských kín, videlo len počas premiérového víkendu neuveriteľných 70 712 návštevníkov a návštevníčok a spolu s predpremiérami tvorí jej publikum dokonca 74 686 osôb.

Film Príliš osobná známosť tak získal druhé miesto v historickom rebríčku návštevnosti slovenských filmov počas tzv. „otváracích“ víkendov Obrovský záujem potvrdzujú aj predpredaje na aktuálny týždeň, ktoré predpovedajú rekordnú návštevnosť.

Ako túto skutočnosť vidí režisérka a spoluscenáristka filmu Marta Ferencová? „Chcem sa poďakovať všetkým divákom za to, že prišli do kina. Film sme robili pre ľudí, preto som vďačná za každého diváka. Spätná väzba od ľudí je pre nás dôležitá a teším sa, že film vzbudzuje pozitívny záujem.“

„Vždy je príjemné vedieť, že sa na výsledok vašej práce teší množstvo ľudí. Som za to vďačná a je to super energia pri práci na ďalšom filme,“ dodala autorka knižnej predlohy a spoluautorka scenára Evita Twardzik Urbaníková.

Svoju radosť z úspechu filmu Príliš osobná známosť prejavil aj producent Peter Núñez: „Veľmi sa teším, že sa Príliš osobná známosť stala druhým najúspešnejším slovenským filmom v otváracom víkende. Ďakujem divákom, ďakujem kinárom a takisto ďakujem všetkým, ktorí sa na tomto úspechu podieľali.

Tí, ktorí už poznajú tvorbu spisovateľky Evity Twardzik Urbaníkovej vedia, že i vo filme Príliš osobná známosť nebude núdza o lásku k mužom, k deťom i k sebe samým. Hlavné predstaviteľky sfilmovaného románu navyše stvárnia ostrieľané české herečky Petra Hřebíčková, Tatiana Vilhelmová Dyková a Eliška Balzerová.

Film Príliš osobná známosť prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *