Ani vy neviete, čím obdarovať vašich najbližších? Tieto vianočné darčeky urobia radosť naozaj každému!

Vianoce sú tu čo nevidieť a času na nákup darčekov máme menej a menej! Ak stále premýšľate, čím tento rok obdarujete svojich najbližších, inšpirujte napríklad jedným z našich tipov. Spravte radosť sebe, rodine i známym a užite si čaro Vianoc plnými dúškami.

Neopakovateľný filmový zážitok v Cinema City? Vyberte si napríklad z darčekových poukážok pre 2D, 3D, 4DX a SUPERSCREEN predstavenia a premeňte všedný deň na neobyčajný.

Poukaz od ZľavaDňa ešte nikdy nesklamal! Nezabudnuteľný výlet, bývanie v luxusnom hoteli, adrenalínová jazda na pretekárskom aute, let balónom či skrášľujúca procedúra?

Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote a vyčarujte úsmev na tvári každému, kto vie pravé vianočné prekvapenia patrične oceniť.

Pečenie je radosťou a záľubou nielen dám, ale i mnohých pánov. Originálna kuchárska kniha “Pečie celá rodina“ od Dr. Oetker, môže byť preto skvelým darom, ktorý si v každej rodine nájde svojho majiteľa. Objavte aj vy kúzlo 48 jedinečných sladkých a slaných receptov, určených pre všetky mamičky, oteckov aj malých šikovníčkov.

Pri knihách ale ešte ostaňme. Planéta Zem sa usmieva 1 a 2 je určená nielen pre deti, ale i pre ich rodičov. Cez príbehy rodiny Zelenkovcov sa deti dozvedajú, čo môžu oni spolu s rodičmi urobiť pre to, aby sa planéta Zem usmievala.

Zážitkové dni sú dnes v kurze! A kto by nechcel stráviť nezabudnuteľné chvíle posledných minút roka na jedinečnom mieste? Rezervujte si silvestrovský pobyt na hoteli Sliezsky dom a vychutnajte si vy alebo vaši blízki koniec roka v lone prírody so službami na úrovni štyroch hviezdičiek.

Sviatky či oslavy bez tradičného Huberta? Pohár nášho najpopulárnejšieho sektu Hubert De Luxe sa stal už neodmysliteľnou súčasťou našich domácností. Zlatistá farba, okúzľujúci muškátový buket a lahodná sladká chuť sú dôvodom, prečo sekt Hubert De Luxe dokonale dotvára čarovnú vianočnú a veselú silvestrovskú atmosféru.

Biele noci v Petrohrade alebo dovolenka v Gruzínsku od Danmar? Netradičnou dovolenkou tak môžete prerušiť reťaz už tradičných vianočných darčekov.

Zdravie je nadovšetko a pre čerstvú mamičku a bábätko zvlášť. Tehotná i dojčiaca žena potrebuje zvýšený prísun vitamínov a minerálov nielen pre seba, ale aj pre svoj klenot, ktorý živiny prijíma z mlieka. Darujte preto výživový doplnok LadeeVita – komplex všetkých vitamínov, minerálov, kyseliny listovej a omega-3 mastných kyselín v jednej kapsule.

Cholesterol – tichý zabijak. Prvým krokom k zvládnutiu vysokého cholesterolu by mala byť zmena životného štýlu. ArmoLIPID PLUS je prírodný výživový doplnok obsahujúci  6 synergicky pôsobiacich zložiek : fermentovaná červená ryža, berberín, obsahujúci kyselinu listovú, astaxantín, polikozanol a koenzým Q10, ktorý pomáha v kombinácii s vhodnou stravou kontrolovať hladinu cholesterolu prírodnou cestou.

Krém na spomalenie starnutia? Obľúbi si ho každá! Spomalenie starnutia buniek, ochrana pleti pred oxidačným stresom a negatívnym vplyvom voľných radikálov – presne takú dôslednú starostlivosť ponúka jedinečný krém Matuzalem, ktorý obsahuje výťažky z čajovníka, obsahujúceho prírodné antioxidanty ako flavonoidy, kyselinu hyaluronovú, ureu a koenzým Q10.

Darčekové kazety nesmú rozhodne chýbať. Pánov určite potešíte boxom Fa Men obsahujúcim sprchovací gél a deosprej z radu Ipanema Night a šampónom pre upravený vzhľad got2b Phenomenal. Dámy každého veku sa dozaista budú vytešovať z chlpatej tašky Gliss Kur Supreme pre zvodne dlhé, hladké a hodvábne vlasy. Prečo by nemohli mať i deti svoju kozmetiku? Krásny box obsahuje FA kids sprchovací gél, Schauma Kids šampón a Vademecum detskú pastu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *