Nech žije kráľ! Kultová Godzilla opäť ožíva vo svojom ďalšom filmovom spracovaní + VIDEO

Po celosvetovom úspechu filmov Godzilla a Kong: Ostrov lebiek, prichádza do kín ďalšia kapitola z Monsterverza: Godzilla II: Kráľ monštier. V novom akčnom dobrodružstve sa Godzilla postaví zoči-voči najznámejším príšerám v histórii pop kultúry.

Príbeh sleduje hrdinské úsilie členov kryptozoologickej agentúry Monarch odraziť útok gigantických tvorov, vrátane impozantnej Godzilly, ktorá čelí prerastenému motýľovi – Mothre, vtáčiemu Rodanovi, ale aj svojmu najväčšiemu nepriateľovi, ktorým je trojhlavý drak Kráľ Ghidorah.

Keď tieto predpotopné druhy, považované za mýty a stáročia ukrývané po celej planéte, opäť povstanú, začne sa boj o nadvládu a existencia ľudstva bude visieť na vlásku.

Pod režisérskou taktovkou Michaela Doughertyho sa v hlavných úlohách predstaví Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, Charles Dance a ďalší.

Dobrodružné fantasy Godzilla II: Kráľ monštier, prináša od 30. mája 2019 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *