Na jeseň nám snímka Joker predstaví zrod známeho zloducha! Ktoré herecké hviezdy v snímke zažiaria? + VIDEO

Ako sa z neúspešného komika stane masový vrah? 3. októbra 2019 príde do našich kín snímka Joker (réžia: Todd Phillips), ktorá sleduje zrod známeho komiksového zločinca.

Prvá ukážka naznačuje, že známy herec Joaquin Phoenix bol pre úlohu skvelou voľbou.

Jeho vlastný príbeh sme na plátne zatiaľ nevideli. Postava Jokera bola súčasťou viacerých filmov a vrásky narobila mnohým hrdinom, na čele s Batmanom, pre ktorého je neslávne známy vtipkár úhlavným nepriateľom.

Na jeseň uvidíme, čo doviedlo Arthura Flecka na cestu zločinu. Prvý teaser filmu napovedá, že za jeho zmenou bude znechutenie pomermi, ktoré v legendárnom meste Gotham nastali. Namiesto toho, aby sa nad nimi trápil, rozhodne sa Arthur nahodiť šťastnú tvár …

Okrem Joaquina Phoenixa, známeho z filmov Gladiátor či Walk the Line, sa vo filme objavia viaceré známe tváre – Robert De Niro (Taxikár, Zúriaci býk, Jeho foter, to je lotor!), Zazie Smith (Deadpool), či Frances Conroy (American Horror Story).

Réžie sa zhostil ostrieľaný Todd Phillips, ktorý v temnej komiksovej adaptácii, paradoxne, zúročí dlhoročné skúsenosti z oblasti komédie.

Na svojom konte má tri filmy série Vo štvorici po opici a kriminálnym žánrom komédiu okorenil v nedávnej snímke Vojnoví psi. Film Joker do slovenských kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *