The Rock ako Danny DeVito? Dobrodružná komédia Jumanji: Ďalší level príde do kín už tento rok!!! + VIDEO

Spomínate si, ako Vianoce roku 2017 v kinách ovládla dobrodružná komédia Jumanji: Vitajte v džungli? Film skvele využil komediálny potenciál svetových hviezd ako Dwayne “The Rock” Johnson, Jack Black, Karen Gillan a Kevin Hart a priniesol svieže humorné dobrodružstvo pre všetky vekové skupiny divákov. Nečudo preto, že čochvíľa príde do kín pokračovanie.

Nový pohľad na najsmrteľnejšiu hru na svete prišiel po vyše dvadsiatich rokoch od kultového filmu s Robinom Williamsom a dočkal sa veľkého komerčného aj kritického úspechu. Na tento úspech chce nadviazať pokračovanie Jumanji: Ďalší level, v ktorom uvidíte všetky známe tváre, no samozrejme aj niekoľko nových hercov.

Vo vianočnej novinke sa Martha, Bethany a Fridge vracajú do hry nájsť Spencera po tom, čo záhadne zmizol. Zisťujú však, že hra sa zmenila a prežiť vo svete Jumanji bude omnoho náročnejšie ako predtým … pretože Jumanji viac nie je len džungľa, ale aj horúce púšte či zasnežené pohoria s novými, nebezpečnými nástrahami …

Ako režisér filmu sa vracia Jake Kasdan (Mrcha učiteľka), ktorý je spolu s Jeffom Pinknerom a Scottom Rosenbergom aj autorom scenára. Vracia sa tiež herecké kvarteto Dwayne “The Rock” Johnson, Jack Black, Karen Gillan a Kevin Hart, ktorých si diváci rýchlo zamilovali. Medzi nové tváre pribudla herečka a speváčka Awkwafina (Crazy Rich Asians, Debbina 8), no hlavne herecké legendy Danny Glover (Smrtonosná zbraň) a Danny DeVito (Dvojičky, Batman, Matilda).

Podľa prvého traileru sa už teraz môžeme tešiť na originálne zámeny postáv, nové atraktívne prostredia a veľkolepé akčné scény. Samozrejmosťou bude humor, ktorému sa pri takom skvelom hereckom obsadení asi ani nedá vyhnúť.

Dobrodružnú komédiu Jumanji: Ďalší level uvidíme v kinách opäť s titulkami aj dabingom už od 12. decembra 2019. Film do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *